Структурні підрозділи

Відділ культури

ДОЛІ. НАДВЕЧІРЯ

21 вересня 2019 року, до Дня міста Бровари, для вас, люди золотої осені, відбудеться Перший відкритий фестиваль клубів людей поважного віку «ДОЛІ. НАДВЕЧІР’Я», за сприяння ТРК «Чорноморська», «Марс ТВ», Броварською мистецькою агенцією та народним артистом України Мар’яном Гаденком.

У фестивалі беруть участь учасники клубів «Надвечір’я», «Надвечір’я. Долі», «Долі. Надвечір’я» з різних регіонів України. Ведучий фестивалю –народний артист України Мар’ян Гаденко.

24 серпня  у місті Бровари громада святкувала 28-річницю незалежності України.

Велика святкова програма розпочалась майстер-класом з українського народного танцю, який підготували та провели: Анна Карась - керівник зразкового колективу "Тріумф" Броварської міської дитячої школи мистецтв та Вікторія Форсюк - керівник народного колективу "Черевички" Броварського міського клубу. За цю годину всі бажаючі мали змогу навчитися рухам народних танців та об’єднатись в одну велику родину у флешмобі.

В концерті взяли участь кращі творчі колективи міста та запрошені гості.

 

Запрошуємо на заходи, присвячені Дню Державного Прапора України та 28-й річниці незалежності України!

Пропонуємо ознайомитися з програмою святкування:

 

23 серпня

09:00 -  Церемонія урочистого підняття Державного Прапора України

 - Вручення паспортів молодим громадянам міста Бровари.

- Молебень за Україну за участі священників та пасторів релігійних           громад міста (біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в парку ім.Т.Г.Шевченка)

27 червня в Броварах,  на майданчику біля міськвиконкому, по вулиці Гагаріна, 15, о 09:00 відбувся мітинг, присвячений  23-й річниці Конституції України. На урочистому заході молода талановита співачка Катерина Федченко виконала Гімн України та пісню Тараса Петриненка «Україна». Спільну молитву за Україну провели представники релігійних громад міста. Олександр Резнік, виконуючий обов’язки міського голови - заступник міського голови привітав громаду міста зі святом.

Заходи з нагоди державного свята 23-ї річниці Конституції України

Заходи з нагоди державного свята 23-ї річниці Конституції України

 

23-30 червня Броварський краєзнавчий музей відкрито для оглядових та тематичних екскурсій, присвячених  23-річниці Конституції України

 

27 червня 2019

09:00 – Мітинг, присвячений 23-річниці Конституції України (Майданчик біля міськвиконкому, вул. Гагаріна,15))

09:30 – Покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку (Парк ім.Т. Шевченка)

Сторінки