Структурні підрозділи

Відділ культури

Шановні броварчани!

Запрошуємо Вас у СУБОТУ, 17 лютого 2018 року, об 11:00 год. на площу біля Міського культурного центру, аби разом відсвяткувати Зустріч з весною!

21 січня о 15.00 год. у міському культурному центрі «Прометей» відбудеться Різдвяна вистава під назвою «За зіркою - до Христа», яку підготувала для показу християнська церква Воскресіння». 

13 січня у міському культурному центрі «Прометей» відбудеться Різдвяна вистава під назвою «Вифлеємська зірка», яку підготувала для показу християнська церква «Воскресіння». Театралізоване дійство з яскравими декораціями та сценічними костюмами відтворить на головній сцені міста біблійний сюжет народження у Вифлеємі сина Божого – Ісуса.

     У 2017 році Асоціація українських карикатуристів за підтримки Генерального спонсора, торгово-розважального центру "Термінал" провела ХVII Міжнародний конкурс карикатур "Незалежність". Тема конкурсу 2017 року - "Шахи".

Про дотримання вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту під час проведення масових заходів з нагоди святкування Новорічних та Різдвяних свят.

 

На даний час в державі склалась вкрай складна ситуація з попередженням пожеж, травмуванням та загибеллю на них людей, в тому числі і через відсутність контролю за суб’єктами господарювання, щодо виконання ними вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

6 грудня 2017 року о 15.00 год. у приміщенні Міського культурного центру «Прометей» відбудеться Броварський міський конкурс - фестиваль дитячо – юнацької творчості “З Україною в серці”.

20 листопада у міському культурному центрі "Прометей" відбувся конкурс дитячих та юнацьких робіт до Дня Гідності та Свободи "«Гідність та Свобода моєї країни».

Сторінки