Структурні підрозділи

Відділ культури

За ініціативи ГО «Духовність», 12 травня  у  парку культури та відпочинку «Перемога» на літньому майданчику «Мушля» відбувся  ХVІ фестиваль християнської творчості «Троянда духовна», в якому взяли участь  релігійні громади міста. Щорічний фестиваль духовної  творчості проходить у рамках Великоднього свята – Воскресіння Христового та Міжнародного дня сім’ї.

За ініціативи громадського об’єднання «Духовність», 12 травня  у  парку культури та відпочинку «Перемога» на літньому майданчику «Мушля» відбудеться  ХVІ фестиваль християнської творчості «Троянда духовна», в якому візьмуть участь  релігійні громади міста. Щорічний фестиваль духовної  творчості проходить у рамках Великодніх свят – Воскресіння Христового та Міжнародного дня сім’ї.

Згідно плану роботи методичного об’єднання викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів ( шкіл естетичного виховання ) Київської області 19 березня 2019 року в будинку культури смт. Новосілки  відбулись конкурсні прослуховування ХХІІ обласного  фестивалю – конкурсу дитячої творчості «Дебют» секції  духових та ударних інструментів.  

Місто Бровари в цьому конкурсі було представлено учнями Броварської міської дитячої музичної школи та Броварської міської дитячої школи мистецтв, а саме:

 

У  цьому році українці по всьому світу відзначають 205-річницю від  Дня народження Тараса Шевченка – видатного українського поета, художника, мислителя.
Постать великого Кобзаря для України неможливо переоцінити, тому  український народ свято вшановує пам’ять свого безсмертного пророка, поета. У ці  Шевченківські дні  линуть над світом вірші та пісні, написані Шевченком.

«З любов’ю і шаною до Кобзаря», саме таку назву мав захід який пройшов 12 березня в Міському культурному центрі, як данина пам’яті Великому сину Великого народу.  

10 березня відбулося свято «Зустріч з весною» на площі біля Міського культурного центру.

          У програмі свята взяли участь народні аматорські колективи Міського клубу, учениця БНВО Анастасія Піманова, свою силу та спритність демонстрували учасники клубу «Січ» НВК №8 та вихованці Дитячо-юнацького спортивного клубу «Хортинг-Бровари»: кандидат в майстри спорту, володар Кубку Світу Бобко Олексій та чемпіон Київської області Дмитро Савоста.

05 березня 2019 року в Броварській міській дитячій школі мистецтв до 205-ї  річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбулось відкриття виставки художніх робіт учнів відділення образотворчого мистецтва «Шевченко надихає».

Ведуча заходу Добронравова О.Є. торкнулась сторінок творчості Великого Кобзаря, розповіла про його наполегливу працю і велику любов до своєї рідної землі. «Шевченко надихає нас на творчість, на шану до сторінок історії».

12 березня 2019 року о 14.30 запрошуємо усіх охочих до міського культурного центру "Прометей" на вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Цього дня відбудеться святковий захід “З любов'ю і шаною до Кобзаря", присвячений 205 -ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

01  березня о 08.45 год. у залі засідань виконкому (вул. Гагаріна, 15, 2-й поверх) відбулися молитовні зустрічі за ініціативи громадського об'єднання "Духовність" та участі православних, католицьких священників та протестанських пасторів м.Бровари.

Відкрив захід голова ГО «Духовність» Анатолій Лепак, запропонувавши прочитати разом з Біблії дві Притчі «Про неправедного суддю» та «Про фарисея та митника».

Сторінки