Структурні підрозділи

Відділ культури

Протягом грудня-січня у місті Бровари проходив конкурс дитячого та юнацького малюнку в рамках фестивалю християнської творчості «Віфлеємська зірка» та приурочений Різдву Христовому.

6 грудня о 15:00 у Міському культурному центрі «Прометей» розпочне роботу ІІ відкритий міський фестиваль патріотичної творчості “З Україною в серці”, присвячений Дню Збройних Сил України.

 Організаторами фестивалю є відділ культури Броварської міської ради, управління освіти і науки Броварської міської ради, ГО «Броварська мистецька агенція».

Основні цілі фестивалю:

- привернення уваги широких кіл громадськості та учнівської молоді до культурно-мистецьких заходів, орієнтованих на популяризацію мистецтва патріотичної тематики;

29 листопада о 8:45 в малій залі виконкому (вул. Гагаріна,15, 2-й поверх) відбудуться молитовні зустрічі  за ініціативи ГО «Духовність»  та участі православних, католицьких священників та протестантських пасторів в м. Бровари.

Запрошуємо всіх бажаючих!

25 листопада 2018 року, з метою утвердження християнських та загальнолюдських цінностей у місті Бровари відзначили День Біблії.
Біблія є однією з найдавніших книг, яка написана кілька тисячоліть тому та до сьогоднішнього дня вона залишається найвідомішою і найбільш читаною у світі.

 

У програмі заходу  виступали  православні, католицьки священники та протестантські пастори міста Бровари , які свідчили, як ця книга впливає на  політику, суспільне життя, освіту, сімейні відносини, а саме:

До уваги броварчан! Запрошуємо взяти участь у відкритому міському фестивалі патріотичної творчості "З Україною в серці"

 

 

Остання субота листопада — День пам’яті мільйонів громадян України, полеглих у пекельних голодних муках у 1933-му.

З метою вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів будуть проведені інформаційно-тематичні заходи.

 

У Броварському краєзнавчому музеї з 18 по 30 листопада, з 10:00 до 18:00, відбудуться оглядові та тематичні екскурсії, присвячені Голодомору 1932 -1933 рр. в Україні.

23.11.2018:

25 листопада в Міському культурному центрі "Прометей" відбудуться святкові заходи з нагоди Міжнародного Дня Біблії, ініціатором і організатором яких є ГО «Духовність».

Біблія - це слово Бога, яке має розповсюджуватись та доноситись до кожної людини, як маленької так і великої.

15:00 - дитяча програма та виставка Біблій

16:00 - виступи православних, католицьких священників та протестантських пасторів міста Бровари:

     -"Вплив Біблії на культуру України" - о. Олег Панчиняк, голова Духовної ради м.Бровари (Українська греко-католицька церква);

21 листопада 2018 року в місті відбудуться заходи до Дня Гідності та Свободи :

-  о 09:00 год. - Покладання квітів до пам’ятного знаку на Майдані Свободи, до місць поховання Героя Небесної Сотні, Героя України - Антоніни Дворянець та   загиблих на Сході України.

Запалення свічок пам’яті.

 

- об 11:00 –  Броварська міська бібліотека запрошує на  книжково-ілюстративну виставку і інформаційну бесіду «Промені свободи осяяли майдан».

 

- о 13:00 год.   у Броварській бібліотеці для дітей  буде проведено інформ-репортаж «За Україну, за її волю».

Сторінки