Структурні підрозділи

Про клуб

Броварський  міський  клуб є  центром культурного  дозвілля людей різних  вікових  категорій. Всі  заходи  клубу  направлені  на роботу по задоволенню запитів  населення, а саме:

                                Гуртки :
- народний фольклорний  ансамбль «Доля»;
- народний хореографічний  ансамбль «Черевички»;
- народний вокальний колектив «Сузір’я»;
- бальні  танці  (різного  віку) ;                    
- шейпінг;
- гурток  інтелектуального  розвитку (діти  віком 4-6 р.);
- дитячий  хореографічний  гурток;
- гурток  «Говоримо  англійською» (різних вікових категорій);
- гурток «Намалюю  сонечко»;
-  народний Театр танцю «Пані броварчанка»;
- клуб «Дозвілля».

Гурток інтелектуального розвитку «Малятко»

Керівник: Мусійчук Ольга Борисівна

 

«Малятко» радо двері відкриває

І всіх малят у гості закликає!!

  Прекрасна пора дитинства! Як багато спогадів пов`язано з цим у кожної людини! І найперші з них належать до того віку, коли маленька особистість вперше починає розуміти навколишній світ, віку, з якого, власне, людина «пам`ятає себе». Перші уроки життя та життєвих премудростей для дітей створені саме у стінах нашого міського клубу, де працює гурток інтелектуального розвитку «Малятко», який своєю метою вважає становлення розумових здібностей дитини, правильного сприйняття довкілля, формування й розширення світогляду дитини.

    Допитливі, кмітливі та веселі діти віком 4-6 років приходять до гуртка. Мої практичні зусилля підпорядковуються інтересам дитини та лініям її розвитку у різних сферах життєдіяльності, для цього використовуються різні методичні завдання : пошукові запитання, ігри, тексти, вірші, моральні ситуації, творчі завдання, елементи образотворчого мистецтва. Поступова реалізація мети передбачає практичну діяльність дітей, виявлену в іграх, колективних справах, дослідницьких діях, у яких вони зможуть виявити залежності, робити самостійні висновки, оцінювати власні і чужі вчинки.

Значна увага приділяється забезпеченню розвиваючого характеру передачі знать, коли розвивається їх власна діяльність, яка утворюється сукупністю природних, предметних, соціальних умов та простором власного «Я» дитини, проявляється творчість. Різноманітні ігри, музичні фрагменти, загадки, казки, свята та розваги – все це сприяє становленню особистості. Під час ігрової та навчальної діяльності враховується психічне та емоційне навантаження малят, створюється мікроклімат для гармонійного розвитку дітей.

Діти –це наше майбутнє. Вони завжди неповторні, чисті та щирі. І від того, які зерна любові ,доброти, милосердя ми посіємо в дитячу душу, залежить процвітання нашої країни.

Так хочеться, щоб добра та милосердя на нашій планеті було більше! Так хочеться, щоб ми не запізнилися з найголовнішим!

 

Броварський  міський  клуб

м.Бровари,вул. Гагаріна, 6 тел. 5-60-69,

Завідуюча клубом – Момот Ніна Іполитівна