Структурні підрозділи

Про бібліотеку

Броварська міська бібліотека для дітей

З 1 липня 1952 року розпочала, судячи з інвентарних книг, свою самостійну роботу Броварська бібліотека для дітей.
Можна сміливо сказати, що бібліотека має відношення до виховання та освіти не одного покоління жителів міста Бровари.
Бібліотека перейшла у комунальну власність міста з 2007 року. З тієї пори бібліотека була відремонтована, оснащена комп`ютерами і ксероксом, фонд її поповнився новими книгами.

Броварська міська бібліотека для дітей є структурним підрозділом відділу культури Броварської міської ради. Вона займає приміщення на першому поверсі житлового  будинку за адресою вул.ім.Лагунової, 4. Бібліотека має два підрозділи – абонемент та читальну залу, обслуговує понад три тисячі читачів за рік, яким видається понад п`ятдесят п`ять тисяч примірників книг та журналів, фонд книгозбірні налічує двадцять дев`ять тисяч примірників.

Бібліотека забезпечує впровадження у життя на території міста державної політики з питань бібліотечної справи, забезпечує реалізацію прав громадян на свободу доступу до всіх видів інформаційних бібліотечних послуг, сприяє відродженню кращих читацьких традицій.

Бібліотека створює умови для обслуговування учнів 1-9 класів та дошкільників, а також керівників дитячого читання, батьків, вчителів, бібліотечних  працівників ,
студентів гуманітарних навчальних закладів. Колектив бібліотеки, до якого входять сім високоосвічених бібліотекарів, веде велику просвітницьку роботу, основним завданням якої є розвиток інтелектуального потенціалу дітей через популяризацію літератури різного спрямування.

Бібліотека всіма доступними засобами заохочує  дітей до читання, комплектує книжковий фонд відповідно до шкільних програм та вікових особливостей юних читачів, проводить інформаційну роботу серед всі категорій користувачів, веде популяризацію біблотечно-бібліографічних знань, проводить відповідну роботу по редагуванню каталогів і картотек, здійснює культурологічну діяльність.

Проводячи масові заходи ми намагаємось залучити до читання якомога ширше коло дітей. Знайомити дитину з бібліотекою потрібно якнайраніше. На протязі року ми проводимо велику кількість екскурсій – вони адресовані вихованцям старших груп дитячих садків та молодшим школярам.
Ми щиро запрошуємо батьків та вихователів з дітьми до бібліотеки. Ми запропонуємо вам літературу від абетки до енциклопедичних видань.
Вашій увазі буде представлено більше 50-ти назв періодичних видань, які адресовані дітям, батькам,вчителям та вихователям.
В літній період бібліотека жде своїх читачів з понеділка по п`ятницю з 9 до 17 години; вихідні дні – субота,  неділя : 10.00-17.00
санітарний день – кожен останній день місяця.

м.Бровари, вул. М. Лагунової, 4, тел.5-14-98

Завідуюча бібліотекою для дітей – Туник Віра Василівна.