Структурні підрозділи

Стрічка новин

Дата проведення: 21.03.2019

      Поезія… Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовний світ люди.

      З метою заохотити поетичну творчість, поширити поезію, а також встановити діалог між культурами, 21 березня 1999 року ухвалою ЮНЕСКО було прийняте рішення про запровадження Всесвітнього дня поезії. Уперше це свято відзначили в Парижі, на Україні – з 2004 року.

...
Переглядів: [totalcount]

 21 березня в приміщенні Міського культурного центру відбувся Звітний концерт  колективів Броварського міського клубу з нагоди 30-річчя утворення закладу та підтвердження творчими колективами  звання...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 21.03.2019

21 березня в актовій залі Броварської міської дитячої музичної школи відбулося прослуховування камерного оркестру на звання «зразковий», керівник Чорна Тетяна Петрівна, концертмейстер Бойко Олег Іванович. Було представлено програму із десяти творів зарубіжних та українських композиторів.

        Якість виконання творів оцінювала професійна комісія Київського обласного центру народної...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 20.03.2019

Відповідно  до плану роботи методичного об’єднання викладачів та президії ради директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Київської області  20 березня 2019 року о 12:00 год. у приміщенні Броварської міської  дитячої школи мистецтв відбулось  «День відкритих дверей» на хореографічному відділенні.

На наш захід приїхали викладачі з Києво-Святошинського району,...

Переглядів: [totalcount]

20 березня 2019р. в міській бібліотеці для дітей відбулася творча зустріч «Літературними стежками рідного краю» (до Всесвітнього дня поезії) броварських поетів Олександра Чернишова та Анни Кокшарової з гуртківцями «Юні краєзнавці» Центру національно-патріотичного виховання.

   Захід підготовано і  проведено в співпраці Броварської міської бібліотеки для дітей  з заступником директора...

Переглядів: [totalcount]

Згідно плану роботи методичного об’єднання викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів ( шкіл естетичного виховання ) Київської області 19 березня 2019 року в будинку культури смт. Новосілки  відбулись конкурсні прослуховування ХХІІ обласного  фестивалю – конкурсу дитячої творчості «Дебют» секції  духових та ударних інструментів.  

Місто Бровари в цьому конкурсі...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 16.03.2019

Вітаємо талановиту бандуристку з Броварів Олену Немеш з найвищою нагородою Гран Прі у ХХІУ  Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах, який   відбувся у м.Кропивницькому. Олена закінчила Броварську дитячу школу мистецтв,нині - студентка 4-го курсу Київського інституту ім. Гліера...

Переглядів: [totalcount]

16 березня 2019р.в будинку культури смт Новосілки відбулись конкурсні прослуховування ХХІІ обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості « ДЕБЮТ» у номінації народні інструменти (баян та акордеон)в якому прийняли участь учні Броварської дитячої музичної школи та стали лауреатами ,а саме; сольне виконання - Мардар Богдан ( акордеон ), учень 5 класу -1 місце викл.Лізогуб М.В. , Сальницький...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 14.03.2019

У Броварському краєзнавчому музеї 14.03.2019 року відбулася лекція "Еволюція поглядів літературних критиків творчості Т. Шевченка з 40-их років IX ст. по наш час. " Лекцію читала старший науковий працівник музею Обухова М.Г. Наступні заняття лекторію відбудуться 28.03.2019 р. о 13-00 год. ...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 17.03.2019

17 березня Фалілєєв Арсеній - учень 3 класу Броварської міської дитячої школи мистецтв, клас викладача Петренко Н. О. на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв " СОНЯШНИК" отримав перше місце. 

Переглядів: [totalcount]

Згідно плану роботи методичного об’єднання викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів ( шкіл естетичного виховання ) Київської області 18 березня 2019 року в м. Українка  відбулася олімпіада з сольфеджіо та теорії музики в рамках ХХІІ  обласного фестивалю – конкурсу дитячої творчості «Дебют».

Місто Бровари  в цьому заході було представлено учнями Броварської...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 16.03.2019

16 березня 2019 року об 11:00 год. у концертній залі Броварської міської дитячої школи мистецтв відбувся концерт для батьків учнів класу скрипки (викладач Яценко Інна Аркадіївна, концертмейстери Кратка Ірина Миколаївна та Чингарьова Наталія Володимирівна).

          Крім класичних номерів західних композиторів, до яких вже встигли звикнути батьки учнів, звучали  також обробки...

Переглядів: [totalcount]

Відповідно до плану роботи управління культури національностей та релігій Київської обласної держаної адміністрації на 2019 рік 17 березня 2019 року в приміщенні Баришівської музичної школи відбулись конкурсні прослуховування ХХІІ  обласного фестивалю - конкурсу дитячої творчості  «Дебют» у номінації  «естрадного та циркового мистецтва».

Броварську міську дитячу школу мистецтв...

Переглядів: [totalcount]

Відповідно до плану роботи управління культури національностей та релігій Київської обласної держаної адміністрації на 2019 рік 15 березня 2019 року в приміщенні Броварської міської дитячої  школи мистецтв відбулись конкурсні прослуховування ХХІІ  обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості  «Дебют» у номінації  «фортепіано».

У цьому заході взяли участь 125 учнів з музичних шкіл та...

Переглядів: [totalcount]

      У Броварській міській бібліотеці було проведено годину спілкування з громадою міста «Пізнаємо Європу через її культурне надбання».

    Під час спілкування бібліотекарі ознайомили присутніх на заході з історико-культурною спадщиною Європи, яка має багатовікове культурне надбання, присутні користувачі оволоділи такими поняттями, як Список Всесвітньої спадщини та ЮНЕСКО, дізналися...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 14.03.2019

      Є в історії України імена великих людей, які не можна забути, бо ними вимірюється велич України. Серед таких імен – Тарас Шевченко – великий український пророк, поет, художник, одна з найвидатніших постатей нашого народу.

     Та найбільшим і найголовнішим «ділом» Шевченка було його Слово, яке він поставив на сторожі свого поневоленого народу. Не принесло воно йому багатства й...

Переглядів: [totalcount]

Відповідно до плану роботи управління культури національностей та релігій Київської обласної держаної адміністрації на 2019 рік 13 березня 2019 року в приміщенні Броварської міської дитячої  школи мистецтв відбулись конкурсні прослуховування ХХІІ  обласного фестивалю- конкурсу дитячої творчості  «Дебют» у номінації  «струнно-щипкових інструментів».

          В цьому заході взяли участь...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 13.03.2019

ТЕПЛИЦЯ - сучасний простір, покликаний стати платформою для реалізації різноманітних ідей". Під таким гаслом відділом культури Броварської міської ради втілюється у життя громадська ініціатива створення нового багатофункіонального простору в нашому місті:
- Під проект відведено приміщення...

Переглядів: [totalcount]

 14 березня 2019 року о 13 год. в приміщенні Броварського краєзнавчого музею відбудеться лекція "Еволюція погляду літературознавців на творчість Тараса Шевченка з часу виходу першого "Кобзаря" (1840 р.) до наших днів". Її буде виголошено в контексті циклу лекцій про життєвий і творчий шлях Кобзаря, присвяченого 205-им роковинам від дня народження Тараса Шевченка.

Лекції веде старший...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 12.03.2019

12 березня 2019 року о 16:00 год.  у  концертній залі Броварської міської дитячої  музичної школи відбувся музично-літературний вечір, присвячений 205-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.  Ведучими заходу були викладачі музично -теоретичних дисциплін – Бугаренко Любов Володимирівна та Давиденко Ніна Степанівна.        

        Розпочала  музично - літературний вечір викладач...

Переглядів: [totalcount]