Структурні підрозділи

Вітаємо переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості

11 травня 2019 року відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості за підтримки Міністерства культури України. Вихованці Броварської міської дитячої музичної школи брали активну участь та вибороли призові місця:                 

 

Ансамбль баяністів-акордеоністів                          - І місце                                                                      

Керівник Юрченко Наталія Василівна

концертмейстер Бойко Олег Іванович    

 

Ансамбль бандуристів                                              -  ІІ місце              

Керівник Шарафутдінова Лілія Олексіївна

 

Ансамбль гітаристів «КРЕАТИВ»                          - І місце                              

Керівник Сердюк Тетяна Михайлівна

 

Фортепіанний дует у складі учениць                     - І місце

Смірнової Євгенії та Мойсюк Катерини                                   

Викладачі: Пантєлєєва Лариса Миколаївна

                   Оксюта Наталія Олександрівна

 

Фортепіанний дует у складі учениць                     - ІІ місце

Пилюшенко Софії та Поліщук Єлизавети                                  

Викладачі: Пантєлєєва Лариса Миколаївна

                   Оксюта Наталія Олександрівна

 

Фортепіанний дует у складі учениць                     - І місце  

Фролової Діани та Горди Івана                                 

Викладачі: Пантєлєєва Лариса Миколаївна

                   Оксюта Наталія Олександрівна

 

МОЙСЮК КАТЕРИТНА                                         - І місце             

викладач Оксюта Наталія Олександрівна

 

 

АЛМАЄВА ВАРВАРА                                           - ІІІ місце                                             

викладач Сіренко Оксана Вікторівна 

 

БЕСФАМІЛЬНИЙ АРСЕН                                   -  І місце      

викладач Постовойтова Ліна Володимирівна

 

БІРЮКОВА КСЕНІЯ                                              - ІІ місце                

викладач  Герасименко Ірина Петрівна

 

ВІТОВЩИК АНАСТАСІЯ                                    - ІІ місце                        

викладач  Оксюта Наталія Олександрівна

 

ГОРОБЕЙ ВСЕВОЛОД                                          - І місце

викладач  Копитіна Ріта Валеріївна

 

ГУРІНА СОФІЯ                                                       - ІІІ місце                         

викладач  Остапчук Лариса Володимирівна

 

ЖУЛИН АННА                                                        - ІІ місце                                 

викладач Сердюк Тетяна Михайлівна

 

ІВАШКЕВИЧ АЛІНА                                            - ІІІ місце

викладач  Павлова Наталія Павлівна

 

ЛАТАРІЯ КРІСТІНА                                             - ІІ місце               

викладач Аптер Михайло Якович

 

МАЗІЙЧУК ОЛЕКСАНДРА                                 - І місце                     

викладач Цимболя Олена Василівна

 

ПРУС МАРГАРИТА                                              - ІІ місце                     

викладач Мотуз Тетяна Михайлівна

 

СУХІНІН МИХАЇЛ                                                - ІІІ місце                                 

викладач Більська Наталія Петрівна

 

ЩЕТІНІНА АННА                                                 - ІІ місце                       

викладач Пантєлєєва Лариса Миколаївна

 

ЯЦУХ ОЛЕКСАНДР                                             - ІІ місце                                 

викладач Тунська Світлана Мирославівна

 

 

ХОР УЧНІВ СТАРШИХ КЛАСІВ                        - І місце

керівник Панченко Лариса Олександрівна

концертмейстер Павлова Наталія Павлівна

 

ХОР  ХЛОПЧИКІВ                                                  - І місце

керівник Мелікова Катерина Володимирівна

концертмейстер Павлова Наталія Павлівна

 

КАПІТАНЕЦЬ ДАНІЇЛ                                           - І місце

керівник Мелікова Катерина Володимирівна

концертмейстер Павлова Наталія Павлівна

 

КАРПОВА МАРІЯ                                                    - І місце

викладач Оксюта Наталія Олександрівна

 

БАЗАЛЮК  ДАВІД                                                   - ІІІ місце

викладач Оксюта Наталія Олександрівна

 

БЕЛОПОЛЬСЬКА ІУЛІАНІЯ                               - І місце

викладач Постовойтова Ліна Володимирівна

 

БОРОДАЙ МАРІЯ                                                    - ІІ місце

викладач Копитіна Ріта Валеріївна

 

ХОЦЕВИЧ ІВАН                                                      - І місце

викладач Постовойтова Ліна Володимирівна

 

ВЕЛИЧКО ОЛЕКСАНДРА                                    - ІІІ місце

Викладач Сіренко Оксана Вікторівна

 

ВІТКОВСЬКИЙ ДМИТРО                                      - ІІ місце                       

викладач Іванова Світлана Анатоліївна

концертмейстер Хоптинець Альона Русланівна

 

ГАПШЕНКО ТЕТЯНА                                            - І місце

викладач Чорна Тетяна Петрівна

концертмейстер Бойко Олег Іванович

 

 

ГЕЛЬ ДАР*Я                                                             - ІІ місце

викладач Пантєлєєва Лариса Миколаївна

 

ГОЛЯНОВ ЄВГЕН                                                   - І місце

викладач Павлова Наталія Павлівна  

 

ГУРТ ВІКТОРІЯ                                                        - Гран-Прі                      

викладач Добробабенко Світлана Сергіївна

концертмейстер Бойко Олег Іванович

 

ЖУКОВСЬКИЙ АРТУР                                          - ІІ місце                       

викладач Черноморець Неллі Петрівна

 

ІВАНОВА КІРА                                                         - ІІІ місце                         

викладач  Герасименко Ірина Петрівна

 

ІСЬКОВА ТЕТЯНА                                                   - ІІ місце                         

викладач  Герасименко Ірина Петрівна

 

КИРИК ВІКТОРІЯ                                                     - ІІІ місце

викладач Сіренко Оксана Вікторівна

 

ЛАКША ПОЛІНА                                                      -  І місце

викладач Черноморець Неллі Петрівна

 

МАРЧЕНКО ІВАН                                                     - ІІ місце

викладач Пасенко Світлана Володимирівна

 

МЕЛЬНИК ОЛЕСЯ                                                   - ІІ місце

викладач Герасименко Ірина Петрівна

 

МІНТЯНСЬКА КАТЕРИНА                                    - ІІ місце

викладач Павлова Наталія Павлівна

 

 

ОРЛОВА КАТЕРИНА                                               - ІІ місце                     

викладач  Мотуз Тетяна Михайлівна

 

ПЕТРОВА ДАР*Я                                                       - І місце

викладач Пасенко Світлана Володимирівна

 

ПИЛЮШЕНКО СОФІЯ                                           - ІІІ місце

викладач Пантєлєєва Лариса Миколаївна

 

ШУРИГА ІРИНА                                                         - ІІ місце                      

викладач  Більська Наталія Петрівна

 

ДЯЧЕНКО НІКІТА                                                     - ІІ місце                    

викладач Панченко Лариса Олександрівна

 

КЛОЧКО  ПОЛІНА                                                   -  І місце                   

викладач Добробабенко Світлана Сергіївна

концертмейстер Бойко Олег Іванович

 

НАГОРНА АНАСТАСІЯ                                          -  І місце                   

викладач Іванова Світлана Анатоліївна

концертмейстер Хоптинець Альона Русланівна