Структурні підрозділи

В умовах послаблення карантину заклади культури відновлюють свою роботу

 Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» поступово відновлюють свою роботу заклади культури міста.

16 червня 2020 комісія перевірила заклади культури та склала Акти перевірки готовності закладів культури до роботи в умовах карантину. До складу комісії входили керівники  закладів культури, представники відділу культури та профільних установ міста: відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради Київської області,   Броварського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області,  відділу охорони здоров’я Броварської міської ради Київської області, Броварського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Станом на 17.06.2020 міські бібліотеки відкриті для відвідувачів за умови дотримання оновлених правил користування, згідно з якими персонал працюватиме  у захисних масках і рукавичках, відвідувачі при вході матимуть змогу продезінфікувати руки, одягнуть рукавички, але при цьому повинні мати індивідуальну захисну маску, повернені книжки перебуватимуть на карантині у спеціально відведених місцях.

Раніше для відвідувачів було відкрито Броварський краєзнавчий музей, а наразі свої двері відкриває  Культурно-просвітницький центр «СвітЛиця» для індивідуального відвідування.

Решта закладів з 17.06.2020 працюватимуть, але не відновлюють роботу гуртків, клубних формувань, творчих колективів та проведення культурно-мистецьких заходів.