Структурні підрозділи

Стрічка новин

Оголений нерв свого часу

(до 100-річчя від дня народження краєзнавця Дмитра Гамалія)

 

Боже, як невтримно мчить час! Здається, зовсім недавно у неопалюваній залі "Прометея" (важкі часи в розпалі!) відбувалася презентація книжки Дмитра Гамалія "Броварські шляхи Кобзаря". А відтоді промайнуло 25 років, адже було це в грудні 1994...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 27.10.2019

 

27 жовтня о 15:00 год., за ініціативи ГО «Духовність»,  у  Міському культурному центрі святкуватимуть Міжнародний День Біблії.

 

В програмі:

 

* Виступи вчених та представників ГО «Духовність» з питань:

      - вплив Біблії на українську культуру

      - біблійні закони успішної родини

      - секрети виховання дітей згідно Біблії

...
Переглядів: [totalcount]

Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості International Charity Festival «Inna-Brovary» проходить у нашому місті вже четвертий рік. Мета фестивалю – зосередити увагу громадськості на проблемі онкозахворювань в Україні та зібрати реальні кошти для підтримки та лікування людей, що страждають на онкологічні захворювання.

Це не просто конкурсна програма з метою...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 17.10.2019

17 жовтня о 08.45 год. у залі засідань виконкому (вул. Гагаріна, 15, 2-й поверх) відбулися молитовні зустрічі за ініціативи громадського об'єднання "Духовність" та участі православних, католицьких священників та протестанських пасторів м.Бровари.
Обговорювали тему патріотизму, любовь до ближнього і своєї країни, взявши для читання сторінку з Євангелії «Справжні сини Ізраїля».

Переглядів: [totalcount]
Запрошуємо на заходи, присвячені Дню захисника України, Дню Українського козацтва та Дню Покрови Божої Матері!
...
Переглядів: [totalcount]
В рамках відзначення Дня українського козацтва, Дня захисника України, відділ культури Броварської міської ради Київської області запрошує до участі у конкурсі дитячих та юнацьких малюнків "МОЯ УКРАЇНА"....
Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 21.09.2019

 

20 вересня

До дня народження Броварів  міська бібліотека презентовала  краєзнавчу подорож та ілюстративну книжкову виставку «Бровари: від минулого до сьогодення».

В історичній залі Броварського...

Переглядів: [totalcount]

20 вересня о 16:00 – вперше відкрив свої двері новий заклад культури - Культурно-просвітницький центр «СвітЛиця», розташований по вулиці Ярослава Мудрого, 1.

Цей заклад створений з метою познайомити відвідувачів з цікавими фактами з життя та творчості великого Кобзаря. Тут Ви зможете пройтись по сторінках  життя Великого Кобзаря, зануритись у минуле, ближче познайомитись з його...

Переглядів: [totalcount]

20.09.2019 р.  в історичній залі Броварського краєзнавчого музею з нагоди Дня міста Бровари відбулося урочисте вручення стародавньої географічної карти України та сусідніх країн 1648 року.

   Це «Перша західноєвропейська карта, присвячена власне Україні – «від Московії до Трансільванії». Складена як рукопис французьким військовим інженером Гійомом Левассером де...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 13.09.2019

Сьогодні, 13 вересня, за ініціативи громадського об’єднання «Духовність» відбулися молитовні зустрічі, на яких читали Євангеліє та обмірковували тему великої євангельської події "Преображіння Господнє" .

Прозвучали думки про необхідність змінюватися в кращу сторону, духовно зростати, адже людина здатна увібрати в себе Божу благодать.

До обговорення приєдналися  представники  ...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 21.09.2019

ДОЛІ. НАДВЕЧІРЯ

21 вересня 2019 року, до Дня міста Бровари, для вас, люди золотої осені, відбудеться Перший відкритий фестиваль клубів людей поважного віку «ДОЛІ. НАДВЕЧІР’Я», за сприяння ТРК «Чорноморська», «Марс ТВ», Броварською мистецькою агенцією та народним артистом України Мар’яном Гаденком.

У фестивалі...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 28.08.2019

24 серпня  у місті Бровари громада святкувала 28-річницю незалежності України.

Велика святкова програма розпочалась майстер-класом з українського народного танцю, який підготували та провели: Анна Карась - керівник зразкового колективу "Тріумф" Броварської міської дитячої школи мистецтв та Вікторія Форсюк - керівник народного колективу "Черевички" Броварського міського клубу. За цю...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 24.08.2019

Запрошуємо на заходи, присвячені Дню Державного Прапора України та 28-й річниці незалежності України!

Пропонуємо ознайомитися з програмою святкування:

 

23 серпня

09:00 -  Церемонія урочистого підняття Державного Прапора України

 - Вручення паспортів молодим громадянам міста...

Переглядів: [totalcount]

Положення про фестиваль «СУСІДИ» з нагоди святкування Дня міста Бровари – 2019

...
Переглядів: [totalcount]

 

З метою відродження національних традицій України, укріплення патріотизму та розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, які вважають своєю батьківщиною Україну, та представниками народів, що проживають на території України,   27 липня 2019 року з 12:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 03.07.2019

Зразковий хореографічний колектив «Альтаїр» Броварської міської дитячої школи мистецтв (керівники Юлія Волонцевич та Ірина Павлічкова)

на професійному  рівні представив свої танцювальні номери у трьох конкурсах дитячої та юнацької творчості  на узбережжі Чорного  моря у місті Залізний Порт.

             Професійне журі високо оцінило майстерність вихованок колективу і скарбничка...

Переглядів: [totalcount]

Заходи з нагоди державного свята 23-ї річниці Конституції України

 

23-30 червня Броварський краєзнавчий музей відкрито для оглядових та тематичних екскурсій, присвячених  23-річниці Конституції України

 

27 червня 2019

09:00 – Мітинг,...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 22.06.2019

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму....

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 13.06.2019

13 червня 2019 року у концертній залі Броварської міської дитячої школи мистецтв відбувся сольний концерт випускника 2019 року Крутія Михайла (клас викладача Андрєєвої Олени Василівни).

          Михайло Крутій – лауреат Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, таких як Міжнародний фестиваль-конкурс «Духовні джерела», Міжнародні фестивалі-конкурси «Осінні барви» та «...

Переглядів: [totalcount]
Дата проведення: 05.06.2019

04 червня 2019 року у Броварській міській дитячій школі мистецтв відбулося вручення свідоцтв випускникам 2019 року. Серед їх числа учні музичного, хореографічного та художнього відділень.

        Ведуча Добронравова Олена Євгеніївна теплими словами привітала усіх присутніх в залі. А потім був концерт. Зі сцени прозвучали виступи випускників музичного відділення школи: Карнакової...

Переглядів: [totalcount]