Структурні підрозділи

Святкування Дня міста Бровари

 

20 вересня

До дня народження Броварів  міська бібліотека презентовала  краєзнавчу подорож та ілюстративну книжкову виставку «Бровари: від минулого до сьогодення».

В історичній залі Броварського краєзнавчого музею з нагоди Дня міста Бровари відбулося урочисте вручення стародавньої географічної карти України та сусідніх країн 1648 року.

Відкрив свої двері новий заклад культури - культурно-просвітницький центр «СвітЛиця», розташований по вулиці Ярослава Мудрого, 1.

21 вересня

З нагоди Дня міста Бровари та Дня партизанської слави було проведено заходи: мітинг, спільна молитва, покладання квітів на місцях поховань Почесних громадян міста Бровари, героїв Другої світової війни та АТО, Героя Небесної Сотні Дворянець А.І. та до пам’ятника загиблим броварчанам в Парку культури та відпочинку «Перемога».

Святкування Дня міста Бровари відбулось в рамках фестивалю «СУСІДИ».

Фестиваль «СУСІДИ» покликаний розкрити та прищепити почуття єдності всім мешканцям міста, адже воно об’єднує всіх незалежно від місця народження. Ми живемо в Броварах, це наша домівка, і тому ми не сторонні один одному люди. Ми СУСІДИ. Тож, нехай все, що є найкращим і найтеплішим у сусідських стосунках, стане міцною опорою для громади, поштовхом для розвитку міста та надихає на дбайливе ставлення один до одного. Давайте зробимо наш дім затишним та будемо добрими й гостинними сусідами.

  Парк культури та відпочинку «Перемога» було розділено на 4 основні локації, які відповідали мікрорайонам міста: Торгмаш, Масив, Старе і Нове місто.

На сценах кожного району було проведено багато концертних програм, розважальних шоу, анімацій.

Відділ культури Броварської міської ради презентував нові довгоочікувані проекти:

-        Культурно-іноваційна платформа "ТепЛиця" - місце реалізації ідей та Культурно-просвітницький центр «СвітЛиця».

 

          На Першому відкритому фестивалі клубів людей поважного віку «ДОЛІ. НАДВЕЧІР’Я» місто Бровари гідно представляли народні аматорські вокальні та хореографічні колективи Броварського міського клубу, а саме: «Рідна пісня», «Сузір’я», «Родина", вокальне тріо, «Черевички», «Пані броварчанка».

 

          Мешканці та гості міста були приємно вражені спортивними заходами: міжнародний чемпіонат з воркауту «SLS CUP TEAM BATTLE 2019», презентація видів спорту ДСЮШ  відділу молоді та спорту БМР та управління освіти і науки БМР, змагання з кікбоксингу ІSКА , чемпіонат України з велотріалу, показові виступи з різних видів спорту.

 

          На території Парку культури та відпочинку «Перемога» відбулось багато активностей: презентація закладів освіти, виставки, майстер-класи, концерти, лекції, розваги від талісмана міста Бровари «Бро», повзункові перегони, локації хенд-мейду від благодійного ярмарку БФ «Інна»,  Експо-виставка виробників м. Бровари.

 

АРТ-алея - родзинка свята, де можна було побачити чудові роботи – шаржі броварського художника-карикатуриста Геннадія Міхеєва,  фото роботи Максима Дяченка, Вікторії Волошанович, Катерини Мамайсур, Ірини Потієнко, Лідії Стрельченко.

 

Велика святкова програма закінчилася концертом за участі відомих український поп-зірок та дискотекою: театру пісні DZHERELA, співачкі TAYANNA, співака NAVI, найпопулярнішої української естрадної співачки NK (Настя Каменских),  DJ KONSTANTIN OZEROFF.

 

22 вересня

У пологовому будинку молоді мами та новонароджені броварчани отримали найщиріші вітання та приємні подарунки