Структурні підрозділи

IV Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс “INNA-BROVARY”

Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості International Charity Festival «Inna-Brovary» проходить у нашому місті вже четвертий рік. Мета фестивалю – зосередити увагу громадськості на проблемі онкозахворювань в Україні та зібрати реальні кошти для підтримки та лікування людей, що страждають на онкологічні захворювання.

Це не просто конкурсна програма з метою виявити кращих з кращих в світі творчості і мистецтва, а броварський благодійний проект, свято добра і милосердя! Яскраві танцювальні номери, віртуозне музикування, чудові пісні, картини і театральні номери все це броварчани та гості міста могли спостерігати три дні!

 

Головний результат, заради якого на конкурс зібралося більше 1 000 конкурсантів - досягнуто! За підсумками заходу для лікування підопічних Фонду "Інна" зібрано 261 189 грн!

 

Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival" Inna-Brovary "» - це не тільки благодійний творчий конкурс, а  ще прекрасна можливість обмінятися безцінним досвідом і повчитися у майстрів у світі мистецтва! Майстер-класи по своїй спеціалізації надали: Заслужений діяч мистецтв Лідія Ковтюх (Україна); Народний артист України Микола Шумський (Україна); директор асоціації HASAD Folk Dances, офіційний представник Турецької федерації народних танців Орхан Язичи (Туреччина), художник-карикатурист Генадій Михеєв (Україна).

Присутні на майстер - класах мали чудову можливість не лише перейняти досвід майстрів, поспілкуватися з ними, але й отримати автограф на згадку.

 

 

18 жовтня в МКЦ "Прометей" відбувся великий благодійний концерт за участю артистів з Євросоюзу - Франції та Естонії, Республіки Білорусь і України! 19 жовтня відбулось відкриття та власне сам конкурс у п’яти номінаціях.

Журі фестивалю склали досвідчені музиканти, співаки, хореографи, художники: народні артисти України – Шумський М.О., Ясько О.А.,  заслужений діяч мистецтв України  Ковтюх Л.М., доктор мистецтвознавства – Іванніков Т.П., завідувачка відділом струнно-смичкових інструментів КДШМ ім. С.Турчака – Стрельник Т.В.,  директор Слуцкої дитячої школи мистецтв -  Сапелкіна Н.Л. (Білорусь), доцент кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтва – Шалапа С.В., заслужений працівник культури України – Білошкурський В.С., офіційний представник Турецької федерації народних танців (Туреччина) – Орхан Язичи, Заслужений діяч естрадного мистецтва – Пожарська Олена, солістка оперної студії Центрального будинку офіцерів ЗС України – Лещук І.В., Заслужена артистка естрадного мистецтва України – Науменко О., Заслужений діяч естрадного мистецтва України – Євстіфеева І.М., артистка Київського національного академічного театру оперетти – Князева-Романовська О., Геннадій Міхеєв, художник-карикатурист, Зінченко Віктор – художник - карикатурист, графік і живописець.

У фестивалі-конкурсі з’явилась нова номінація "Театральне мистецтво і художнє слово». У складі поважного журі –  журналіст Панюта Олег,  режисер-постановник опер, оперет, мюзіклів та музично-драматичних вистав Полищук Юлія,  актор Народного театру "Арсенал" - Омельянюк Дмитро.

Голова журі Міжнародного фестивалю-конкурсу – заслужений артист України Кирилюк В.М.

 

Двадцятого жовтня у концертній залі ТРЦ «Термінал» відбувся гала-концерт фестивалю-конкурсу «Inna-Brovary».  

Ведучими концертної програми святкового гала-концерту за участю переможців були Dimaria і Олег Панюта.

Dimaria - українська співачка, автор пісень, переможниця багатьох національних і міжнародних конкурсів, фіналістка національного відбору дитячого пісенного конкурсу Євробачення 2016, представник України в Німеччині на конкурсі «Berliner Perl" і в Польщі на музичному фестивалі "Konin music festival".

Олег Панюта - відомий журналіст, ведучий найбільш рейтинговою інформаційної програми в українському телеефірі "Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою".

Благодійний фестиваль-конкурс  своєю участю в гала-концерті підтримала заслужена артистка України, співачка, автор пісень, композитор, продюсер, засновник дитячої творчої майстерні «Фабрика естради» Тетяна Піскарьова.

 

Звання лауреатів фестивалю отримали хореографічні колективи:

  • хореографічна майстерня "МАЛЬВА", Театр хореографічного мистецтва "My dance", Луі Тесон (Французька Республіка), Народний хореографічний колектив «Оксамит», Зразковий колектив сучасного танцю "Альтаїр", Зразковий художній колектив "Театр танцю "Зоряни", Зразковий хореографічний колектив "Тріумф", хореографічний колектив «Вікторія», Народний художній ансамбль "Каприз", Зразковий хореографічний колектив "Феєрія", Зразковий колектив сучасного танцю"Альтаїр".

Також журі відмітило кращі роботи з образотворчого мистецтва:   

  • Рябчук Вікторії, Філь Олени, Куліченко Софії, Грабовяк Андрія, Лясковської Владислави, Літвінової Євдокії.

Фестиваль відкрив немало  талановитих солістів в категорії:

  • «вокал академічний»
  • Вихованці Броварської міської дитячої музичної школи: хор хлопчиків,   солісти: Григорук Марія, Карнаух Марія.
  • Вихованці Броварської міської дитячої школи мистецтв: хоровий колектив «Кантус", дует у складі Поплавської Анастасії та Ладан Поліни, солісти: Дмитрієнко Тимофій, Рябоштан Марина, Немеш Ілля.
  • «інструментальне мистецтво»
  • Учні Броварської міської дитячої школи мистецтв: Кислицька Ксенія, Баранов Тимофій, Хачатурова  Емілія, Єрмоленко Дарина, Ромащук Марина, Руденок Іван, Касяненко Іван, Мещерських Дар’я.

 

  • Учні Броварської міської дитячої музичної школи: Мойсюк Катерина, Алмаєва Варвара, Баранов Тимофій, Арсеньєв-Кирилич Глєб, Ящук Ярослава, Ілійчук Назарій, Любченко Михайло, Гурт Вікторія , Орлова Катерина, Мардар Богдан, Сальницький Роман, фортепіанний дует: Смірнова Євгенія, Мойсюк Катерина,  квартет акордеоністів: Відоменко Ілля, Куценко Богдан, Мардар Богдан, Сальницький Роман.     

   

Гран-прі фестивалю - конкурсу виграли наступні учасники!

У номінації "вокал" (академічний):

- жіночий вокальний ансамбль "Октава" (Національний університет біоресурсів і природокористування України).

У номінації "вокал" (естрадний):

- Марія Лебідь (Республіка Білорусь);

- Анна Челленюк.

У номінації "інструментальне виконання":

- Зразковий камерний оркестр Броварський дитячої музичної школи);

- Лучія Коваль - Київська муніципальна академія музики ім. Глієра);

У номінації "образотворче мистецтво":

- Бурлаченко Марина і Куліченко Софія.

У номінації "театральне мистецтво":

- Микола Гузла (художнє слово).

У номінації "хореографія і оригінальний жанр":

- Зразковий колектив сучасного танцю "Альтаїр" (Бровари).

- Зразковий художній колектив України ансамбль танцю "Джерельце" (Харків).

- Народний хореографічний колектив "Оксамит" (Бровари)

- Театр хореографічного мистецтва "My dance" (Бровари);

- Зразковий хореографічний колектив "Феєрія" (Бровари);

- Хореографічна майстерня "Мальва" (Бровари).

 

Вітаємо дипломантів та лауреатів фестивалю із високими заслуженими нагородами! Та головною нагородою для молодих артистів є їхня активна участь у благородній справі допомоги тим, хто її потребує!