Структурні підрозділи

День Незалежності 2020 запам’ятається всім новим форматом!

Відділу культури Броварської міської ради вдалося поєднати найрізноманітніші заходи навколо єдиної загальноміської концепції святкування «Тобі, моя Україно!» і запропонувати спільноті долучитися до святкування як у соцмережах, так й «наживо», взяти участь у численних онлайн-акціях або завітати на презентаційні зони закладів культури у парку «Перемога».

 

Дитяча музична школа представила інтерактивну виставку музичних інструментів "Пізнаю тебе, моя Україна". Інструменти були промарковані QR-кодами з посиланням на спеціальний контент, розміщений на сторінці закладу у Фейсбук. Бажаючі могли познайомитися з експозицією, почути "голоси" інструментів чи отримати цікаву інформацію та перевірити свої знання у вікторині. Наповнили презентаційну зону музичної школи живим звучанням української музики юна скрипалька Вікторія Гурт (клас викладача Світлани Добробабенко), а також викладачі Дар’я Плеса (бандура) та Тетяна Сердюк (домра). До організації заходу долучилися викладачі школи Альона Хоптинець, Лариса Панченко, Тетяна Мотуз на чолі з директором Оленою Цимболею та заступником директора Тетяною Буравковою.

 

На своїх локаціях Броварський краєзнавчий музей, міська бібліотека та бібліотека для дітей зустріли відвідувачів яскравою фото-зоною з книгами, представили тематичні виставки, запропонували відповісти на запитання вікторини, висловити свої святкові привітання та долучитися до прикрашання "Дерева побажань".

 

Культурно-інноваційна платформа «ТепЛиця» та культурно-просвітницький центр «СвітЛиця» запросили усіх у віртуальну мандрівку регіонами України, яку можна було звершити за допомогою QR-кодів, розміщених на стенді «Політ над Україною». Ознайомитися з цікавими фактами про Україну та особливостями її регіонів можна було на інформаційних стендах розміщених на локації, після чого перевірити свої знання за допомогою інтерактивної вікторини. Вправно виконавши завдання, кожний отримав заготовку для «Браслетика Єдності», майстер-клас з виготовлення якого був опублікований на сторінці КПЦ «СвітЛиця» у Facebook. Також усі охочі мали змогу зробити фото у віночках на тематичних фото-зонах.

 

Учні відділення образотворчого мистецтва Броварської міської дитячої школи мистецтв під керівництвом викладачів Людмили Рубінської та Михайла Сплавника взяли участь у пленері: Кіра Супрун, Марина Швець, Поліна Сердюк, Ангеліна Тимошок, Настя Запорожець, Дар'я Володько виконали тематичні роботи за різноманітними техніками – пейзаж, натюрморт, сюжетні композиції та портрет. На презентаційній зоні закладу був представлений малюнок сюжетної композиції, у розфарбовуванні якого могли взяти участь усі бажаючі діти, що відпочивали у парку. Юні броварчани із задоволенням долучались до творчої роботи. Викладач відділення образотворчого мистецтва Інна Музиченко у тандемі з асистенткою Людмилою Музиченко провели майстер-клас із виготовлення українського оберегу – ляльки-мотанки. Це захоплююче заняття привабило багатьох дітей, а також і дорослих.

 

На локації Броварського міського клубу відбулась презентація адаптованого тренування з елементами класичної хореографії від сімейного клубу "Хобі-хол", поетичні читання "Надихаюсь тобою, моя Україно" від клубу за інтересами "Ентузіасти", показ українського етнічного вбрання та елементів народного танцю від хореографічного колективу "Пані Броварчанка".

 

А для самих активних Міський культурний центр організував квест, маршрут якого був прокладений всіма найяскравішими локаціями святкування! 63 учасники погодилися взяти участь у заході і, напевно, не пошкодували, що обрали для себе цю захоплюючу розвагу. І, мабуть, ніхто з присутніх на святкуванні не оминув своєю увагою локацію «Україна казкова» – барвисте місце спогадів для батьків та цікаву фото-зону мультиплікаційних образів для дітей.

 

Парк культури і відпочинку «Перемога» на 3 години перетворився у світ незбагненного поєднання історичних знаменних подій та сьогодення, реального та віртуального, казкового й футуристичного та традиційного й сучасного…

 

Ми щиро вдячні усім, хто долучився до святкування 29-ї річниці Незалежності України, та, собливо, партнерам за допомогу у проведенні свята – КП «Бровари-Благоустрій» та ТОВ «Бровари-Реклама»!

 

День Незалежності України пройшов яскраво, цікаво, пізнавально!