Структурні підрозділи

Броварські музиканти підкорюють світ!

Вітаємо Альону Хоптинець, концертмейстера Броварської міської дитячої музичної школи, яка отримала низку перемог на Міжнародних конкурсах!

Альона Хоптинець - молода талановита піаністка, яка свою освіту розпочинала з навчання у Броварській міській дитячій музичній школі, а вдосконалювала майстерність у видатних сучасних виконавців і педагогів - в коледжі Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра. Зараз вона продовжує навчання в магістратурі Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.

Перемоги у Міжнародних конкурсах є творчими набутками Альони. Вона є лауреатом І премії Міжнародного конкурсу піаністів і вокалістів ім. Еміля Ротунду (Румунія) - Emil Rotundu Canto & Piano International Contest. У конкурсі взяли участь 146 учасників з 20 країн Європи, Азії, Північної і Південної Америки. Здобула високу оцінку журі за віртуозне виконання 12 етюдів Шопена Ор.25.

Особливо варто відмітити Міжнародний музичний фестиваль "Avila International Music Festival" (Іспанія), де вона була єдиною представницею з України. Увійшла у десятку найкращих піаністів з чотирьох сотень учасників. Від американського піаніста, професора Sam Houston State University Доктора Дієго Каетано отримала майстер-клас, а також долучилася до фінального концерту учасників фестивалю.

Крім того, Альона Хоптинець здобула відзнаку "Найкращий концертмейстер" на Міжнародному конкурсі-фестивалі "Grand Summer Music Fest".

Веде активну концертну діяльність як солістка, концертмейстер та ансамблістка.

Співпрацювала у концертних програмах зі знаними музикантами: солістками Національної філармонії України – народною артисткою України Ольгою Чубаревою, заслуженою артисткою України Валентиною Матюшенко, Ольгою Табуліною, Каріною Кондрашевською, солістом Національного будинку органної та камерної музики, провідним кларнетистом оркестру Національної опери України заслуженим артистом України Олегом Морозом, а також з багатьма молодими талановитими музикантами.

Альона є учасницею концертного проекту "Inspiration Classic".

У 2019 році здобула Стипендію Президента України для молодих митців.

Надзвичайно пишаємось здобутками талановитої особистості і бажаємо багато творчих злетів!