Структурні підрозділи

День захисника України

У Броварах відбулись масові заходи з нагоди Дня захисника України

 

Напередодні свята у закладах освіти було проведено: спортивно-розважальні свята та розваги; перегляди фільмів, презентацій; тематичні екскурсії до музеїв, військових частин; виготовлення оберегів та написання листів для воїнів, які знаходяться в зоні проведення ООС; зустрічі з воїнами ООС; тематичні виховні години.

 

 11 жовтня було розгорнуто: тематичну виставку за участі воїнів АТО/ООС в Броварському краєзнавчому музеї,  виставку художніх робіт вихованців Броварської міської дитячої школи мистецтв, книжково-ілюстративну виставку «Ними пишається Україна» та проведено годину народознавства «А ми роду козацького» у  бібліотеках міста. З творчим вітанням для підопічних Броварського міського територіального центру соціального обслуговування   виступив аматорський фольклорний колектив «Оберіг».

 

13 жовтня відбулися спортивні змагання: аматорські змагання з бігу Еко-трейл «Барви осені»,  ІІ Турнір з міні-футболу пам’яті Дмитра Янченка  та відкритий чемпіонат Київської області серед юнаків та дівчат з лижеролерів.

 

14 жовтня  урочистості розпочались з покладання квітів до місць поховань загиблих воїнів в зоні АТО, Героя Небесної Сотні Дворянець А.І. та пам’ятника загиблим броварчанам.  У Храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбувся молебень.

Для броварчан та гостей міста у Парку культури та відпочинку «Перемога» було проведено:

- концертну програму за участі талановитої творчої молоді міста,

- патріотичний квест «Україна – це ми!»для учнів 10-11 класів закладів освіти,

-  виставку військової та спеціалізованої техніки,

- тренінг з правил надання першої домедичної допомоги,

- майстер-клас з розбирання та збирання автомату АКА-47,

На співочому полі парку було розгорнуто виставки світлин захисників Донецького аеропорту, автор Боровик Руслан, та  конкурсних дитячих художніх робіт. Понад 60 учнів віком від 9 до 16 років взяли участь у міському конкурсі дитячих та юнацьких  малюнків «Моя Україна». На виставці були цікаві роботи, які відповідали конкурсним вимогам, а саме: передача теплих відчуттів до свого народу та його захисників.

Переможці конкурсу отримали дипломи та подарункові сертифікати.

 

Всіх присутніх частували солдатськими стравами, які готувалися  у польових умовах.

 

З метою популяризації та висвітлення героїчних вчинків військовослужбовців 15 жовтня  у Міському культурному центрі для вихованців закладів освіти відбувся показ другого фільму «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», автор та режисер Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко, які нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі військово-патріотичного виховання молоді та внесок у розвиток вітчизняного документального кіно.

Підрозділ: