Структурні підрозділи

День Біблії

Вже 9-й рік в Україні відзначається Міжнародний день Біблії.

Незважаючи на те, що Біблія є однією з найдавніших книг (написана кілька тисячоліть тому), до сьогоднішнього дня вона залишається найвідомішою і найбільш читаною у світі. Слово «біблія» в перекладі з грецької означає «збірка книг». І справді, Священне Писання – це повне зібрання Богонатхнених книг релігійного, історичного та повчального змісту, написаних багатьма авторами. Вони жили не в один час, відрізнялись соціальним становищем, мали неоднакову освіту, належали до різних національностей і культур.

Відомо, що Тарас Шевченко навчався читанню на сторінках Біблії і завжди носив її із собою, та згодом передав у спадок Марку Вовчку.

 

27 жовтня в Міському культурному центрі за ініціативи ГО "Духовність" відбувся святковий захід, у програмі якого виступили науковці та священики, які свідчили, як ця книга впливає на наше сьогодення, а саме:

 отець Павло, клірик парафії Св. Апостолів Петра і Павла УПЦ,   Ващук Олеся, доктор юридичних наук, член Ради молодих учених при МОН, член Колегії Міністерства та освіти України, Шепетяк О.Т., кандидат філософських наук, доцент кафедри філософських та соціальних наук КНТЕУ,  Лепак А. Д., голова ГО «Духовність» м. Бровари.

Панельну дискусію з лідерами церковних громад містана тему  «Взаємодія церков, громади та влади для благополуччя міста» провела Ольга Романенко, кандидат наук, викладач Київського національного торгівельно-економічного університету, член президії Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки. В дискусії взяли участь: Володимир Вшивкін, капелан, пастор баптистської церкви «Відродження», отець Іван Бобик, священник храму свт. Тарасія Константінопольського УПЦ КП, · Ігор Мельничук, керівник місії «Служіння незрячим»,  отець Христофор, священник Римо-Католицької церкви, Рамін Квеквескірі, пастор церкви «Спасіння»,  Віктор Кириченко, пастор цекви «Нове життя»,  Борис Медяник, пастор церкви «Благодать» та інші.

До загальної молитви зі словами вдячності Господу за цю священну книгу долучилися представники релігійних громад, присутні в залі.

Своїми виступами програму заходу прикрасили учні Броварської міської дитячої музичної школи Вікторія Гурт (клас викладача Світлани Добробабенко, концертмейстер Олег Бойко),  Роман Сальницький (клас викладача Миколи Лизогуба)  а також хоровий колектив церкви "Благодать" Євангельських християн-баптистів.

 

Для дитячої аудиторії у фойє Прометею наставниками недільної школи Першої церкви Євангельських християн баптистів було організовано майстер-класи з цікавими поробками.

 

 

 

Підрозділ: