Структурні підрозділи

"Чорнобиль-біль, Чорнобиль-пам'ять" - захід у міському клубі.

21.04.2016 року о 14:00 у Броварському міському клубі відбувся захід, присвячений 30-роковинам  Чорнобильської катастрофи. Присутні – учасники ліквідації аварії, інваліди Чорнобильської катастрофи та члени Університету ІІІ-го віку. На початку були показані слайди та документальний фільм про дні ліквідації аварії на ЧАЕС, які підготувала та презентувала Григорьєва М.В. – ректор Університету ІІІ-го віку. Наприкінці - кадр палаючої свічки, під який відбулась хвилина мовчання.

         Однією з виступаючих була Калініченко В.М. – секретар штабу двох урядових комісій по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Також виступила поетеса  Галина Калмакова – Бубенщікова, яка декламувала вірші про своє рідне село, у якому вона жила та про улюблений Чорнобиль. У виконанні Чебіної Л.І. також звучали вірші про Чорнобиль, а Олександр Чернишов прочитав власну поему про Чорнобильську катастрофу «Сон Тараса».

У виконанні народного аматорського  фольклорного ансамблю «Доля» прозвучала пісня Н.Багмут  «Болить в душі моїй Чорнобиль». Пісенний виступ під власний акомпанемент на баяні Калініченко Валерія, який є евакуйованим з міста Прип‘ять, дуже сподобався всім присутнім. Завершив захід народний аматорський хор «Родина» - керівник Бардаченко І.Г. піснею «Моя ти земле калинова».

Всього присутніх  на заході було 48 чоловік.

Підрозділ: