Структурні підрозділи

Привітання бійців АТО

       «Христос Воскрес! Во істину Воскрес!»  - святі слова найвеличнішого свята православної церкви, які знову і знову звучать в серцях українців протягом усього циклу подій, пов’язаних із Святом Пасхи.

          Привітати бійців АТО і висловити їм свої щирі  побажання скоріше повертатися додому до єдиної і мирної України вирішили учні відділення образотворчого мистецтва Броварської міської дитячої школи мистецтв.

          9 квітня 2019 року учні 2-5 класів разом зі своїми викладачами Поливач Катериною Миколаївною та Музиченко Інною Петрівною провели акцію «Подаруй бійцю свято».

          На спеціально організованому занятті діти власноруч виготовили вітальні листівки до Великодня. Яскраві зображення православного храму, писанок, весняних квітів, лелек, ластівок та жайворонків прикрасили дитячі поробки. Добрі побажання мирного неба, родинного свята, віри, надії, любові є в рядочках  вітань в посланнях тим, хто сьогодні стоїть на варті нашого спокою та безпеки.

          Нехай наші бійці знають, що діти всієї України вірять в них і чекають їх повернення додому. Нехай православна молитва і в свято, і в будень завжди їх оберігає.