Структурні підрозділи

Обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості "Дебют"

Відповідно до плану роботи управління культури національностей та релігій Київської обласної держаної адміністрації на 2019 рік 13 березня 2019 року в приміщенні Броварської міської дитячої  школи мистецтв відбулись конкурсні прослуховування ХХІІ  обласного фестивалю- конкурсу дитячої творчості  «Дебют» у номінації  «струнно-щипкових інструментів».

          В цьому заході взяли участь   321 учень  з музичних шкіл та шкіл мистецтв - 51 соліст та 27  учасників творчих колективів (ансамблів та оркестрів) з 27 шкіл естетичного виховання  міст та районів Київської області: міст Біла Церква, Бровари, Березань,  Буча, Славутич, Ірпінь,  Фастів, Обухів, Васильківського, Бородянського, Києво-Святошинського, Васильківського, Макарівського, Обухівського, Бориспільського, Яготинського районів.

Виступи учасників оцінювали члени професійного журі, до складу якого входять викладачі вищих мистецьких навчальних закладів:

1) Мамченко Антоніна Іванівна – викладач - методист Комунального закладу Київської обласної ради  «Академія мистецтв», народна артистка України професор.

2) Смольська Наталія Іванівна – методист вищої категорії  Київського міського методичного центру закладів культури і навчальних закладів, викладач-методист Київської дитячої   музичної школи № 14 ім. Д.Кабалевського.

 3) Шипунов Андрій Сергійович – старший викладач  Комунального закладу Київської обласної ради  «Академія мистецтв», член Асоціації гітаристів Національної всеукраїнської музичної спілки.

 4) Козлова Анісія Яківна – старший викладач Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра.

          Місто Бровари в цьому концерті було представлено учнями школи мистецтв та музичної школи.

     Броварська міська дитяча школа мистецтв:

  1. АНТОНЮК ДАР’Я - 2  клас (6-тирічне навчання)  - ІІІ місце

     Викладач   ВРАДІЙ  НІНА ПЕТРІВНА

  1. ЧИРСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР - 2  клас (6-тирічне навчання)  - диплом

     Викладач   АНДРЄЄВА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА

  1. КАСЯНЕНКО ІВАН - 3  клас (6-тирічне навчання)  - І місце

    Викладач   СУЧКОВА ІРИНА ВІТАЛІЇВНА

  1. БЕЗСМЕРТНИЙ ОЛЕКСАНДР - 3 клас (6-тирічне навч.)  - ІІІ місце

     Викладач   ВРАДІЙ  НІНА ПЕТРІВНА

  1. КЛІМОВ МИКОЛА - 5  клас (6-тирічне навчання) - ІІІ місце

     Викладач   ВРАДІЙ  НІНА ПЕТРІВНА

  1. КРУТІЙ МИХАЙЛО - 6  клас (6-тирічне навчання)   - ІІ місце

Викладач   АНДРЄЄВА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА

  1. РЯБОШТАН МАРИНА - 6  клас (6-тирічне навчання)   - І місце

Викладач   ФАДЄЄВА СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

  1. ДУЕТ ГІТАРИСТІВ у складі: Боголій Олександра (1 клас ) -диплом 

та Дехтяренко Кирило ( 1 клас )

     Викладач   СУЧКОВА ІРИНА ВІТАЛІЇВНА

  1. ТРІО ГІТАРИСТІВ «ЗМІНА» у складі:      -  диплом

Касяненко Іван (3 клас ),

Кругляк Сергій ( 4 клас ),  Михайлюк

 Єлизавета ( 6 клас )

     Викладач   СУЧКОВА ІРИНА ВІТАЛІЇВНА

  1. АНСАМБЛЬ ГІТАРИСТІВ у складі: Клімов Микола (5 клас ), Цимбал Максим ( 5 клас ), Старинець Дарина ( 4 клас ), Безсмертний Олександр  ( 3 клас ), Антонюк Даря ( 2 клас )     – ІІІ місце

Керівник   ВРАДІЙ  НІНА ПЕТРІВНА

  1. АНСАМБЛЬ БАНДУРИСТІВ  у складі:                - І місце

     Кисельова Любов, Кисельова Уляна, Бабій Ольга,

      Мар’ян Злата,Половнікова Вікторія, Бульба Марія,

      Кальнова Анастасія, Маслова Евеліна, Борисенкова Влада,   

     Пастернак Олена, Степанюк Альона

Керівник   ФАДЄЄВА СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Броварська міська дитяча музична школа:

1. ГОРОБЕЙ ВСЕВОЛОД -  2  клас (6-тирічне навчання)  - ІІІ місце

   Викладач   КОПИТІНА РІТА  ВАЛЕРІЇВНА

2. ВАН ОЛЕКСАНДР  –  2  клас  8-мирічне навчання)     - ІІІ місце

   Викладач СІКОРСЬКА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА          

3. СИДОРЕНКО БОГДАН -  8 клас   (8-тирічне навчання)    -   І місце

   Викладач  ПАСЕНКО СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА              

 

4. КОЗЛОВСЬКА  ЯРОСЛАВА - 5 клас (6 -тирічне навчання) - ІІІ місце

    Викладач  ШАРАФУТДІНОВА ЛІДІЯ ОЛЕКСІЇВНА                                                 

5. АНСАМБЛЬ   ГІТАРИСТІВ «КРЕАТИВ»        - ІІІ місце

  Учні: Кобиш Діана – 6 клас ( 8-мирічне навч.), 

  Іус Іван - 5 клас ( 6-тирічне навч.),  Пилипчук Максим – 2 клас

 (6-тирічне навч.),  Жулин Анна – 2 клас (8 –мирічне навч.) 

 Викладач   СЕРДЮК ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА         

6. КВАРТЕТ   ГІТАРИСТІВ   -      ІІІ місце

   Учні: Глазко Анастасія – 3 клас ( 8-ми  річне навч.), 

   Кальченко Матвій - 2 клас ( 8- мирічне навч.),

   Миринець Марк – 2 клас ( 8 -мирічне навч.),   

   Ван Олександр– 2 клас (8 –мирічне навч.) 

   Керівник   СІКОРСЬКА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА         

7. ОРКЕСТР  ГІТАРИСТІВ  «ГІТАРІССІМО»     - І місце

   Керівники: ПАСЕНКО СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА        

                      КОПИТІНА РІТА  ВАЛЕРІЇВНА