Структурні підрозділи

Галаконцерт Music Camp International в Лисичанську

Вже 16 років в Україні проводить свою роботу міжнародний благодійний дитячий музичний табір Music Camp International. Його засновниця і президент, американська диригент і педагог Констанція Фортунато щедро обдаровує юних українців пізнанням власних талантів, гідності, розвитку через велику силу музики. Багато років у складі команди Music Camp International викладачі Броварських шкіл естетичного виховання. З 25 по 30 березня відбувся черговий табір у прифронтовому Лисичанську. Його організаторами стало ГО Міст 3.10
Люди, що самі зазнали тягарі біженства і окупації краще за все розуміють, що майбутнє луганщини залежить від її молоді. Галаконцерт Music Camp International в Лисичанську відбувся 30 березня. 150 дітей у супроводі симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії (що нині базується у м. Северодонецьк) співали пісні 4 іноземними мовами, а головне українською "Молитва за Україну" Лисенка та "Україна" Т. Петриненка, грали фрагмет з 9 симфонії Бетховена.
Громада міста Лисичанськ висловила надзвичайну подяку команді Music Camp International в складі якої працювали викладачі Броварських шкіл естетичного виховання Дем’яник І., Чорна Т., Добронравова О. та Турченко С.