Структурні підрозділи

Зустріч з Владиславом Івченком

16 травня в приміщені Броварської міської бібліотеки відбулася зустріч молоді міста з Владиславом Івченком, відомим українським журналістом і письменником.

      Пише з 1998 року, від 2004-го  — переважно українською. Дипломант конкурсу «Коронація слова-2009» за роман «Яскраве життя та надзвичайні пригоди Зоряної Мальви», володар третьої премії «Коронації слова-2011» за роман «Стовп самодержавства, або П’ятнадцять справ Івана Карповича Підіпригори» (у співавторстві з Юрієм Камаєвим), дипломант конкурс «Коронація слова-2012» за кіносценарій українського вестерну «Одного разу на Дикому Сході». Володар премії гостросюжетної літератури «Золотий пістоль» конкурсу «Коронація слова-2013» за книгу «Найкращий сищик імперії на службі у приватного капіталу». Отримав третю премію конкурсу "Коронація слова-2014" за роман "Паничі". Влітку 2014 року став переможцем конкурсу "Новела по-українськи" з оповіданням  "Стоїмо!".

     Автор подарував бібліотеці 2 книги: "Найкращий сищик імперії на Великій війні" (Темпора, 2015), "Найкращий сищик та падіння імперії" (Темпора, 2015).