Структурні підрозділи

День Соборності та Свободи України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

      День Собо́рності  свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднанняУкраїнської Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Офіційно в Україні День соборності відзначався з 1999 року.

Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

У цей день також прийнято згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. – прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.

30 грудня 2011 року указом Президента України Віктора Януковича День соборності на офіційному рівні було скасовано, натомість встановлено «День Соборності та Свободи України»

  З нагоди цього державного свята в Броварській міській бібліотеці була презентована книжкова виставка і інформаційне повідомлення для читачів юнацького віку «Соборна, вільна, сильна…»

На захід були запрошені начальник відділу культури Броварської міської ради Н. Багмут, старшокласники і учителі БНВО, користувачі бібліотеки.

Захід  проведено 22.01.2014 року о  11:35 в приміщенні Броварської міської бібліотеки за адресою бульв. Незалежності, 5