Структурні підрозділи

Зустрічи у міській біблііотеці для дітей "Як побудувати стосунки з дітьми?"

Дата проведення: 
17.12.2015 - 10:00 до 11:30

   Два місяці поспіль міська бібліотека для дітей співпрацювала з організацією "Об'єднання громадян "Дитяча Місія". Тематика зустрічей, проведених в бібліотеці « Як побудувати стосунки з дітьми?»

   Мета організації : робота з різними верствами населення з метою виховання майбутнього покоління українців на основі загальнолюдських цінностей.

    Як організація  досягає цієї мети:  проводяться  серії зустрічей для батьків, вчителів недільних шкіл, працівників та волонтерів різноманітних благодійних, громадських та християнських організацій для того, щоб навчити дорослих розуміти дітей, бачити цінність дитини в очах Творця та вчитися будувати стосунки з дітьми (як один на один, так і в дитячих колективах.) Дорослі вчаться розуміти потреби дітей, враховувати їх вікові особливості у спілкуванні з ними. Вчаться грати, розказувати історії, впливати на формування здорової особистості дитини за допомогою музики, гумору та дисципліни. Але найголовніше - як бути прикладом, який дитина захоче наслідувати, бо тільки так можливо передати вічні цінності майбутньому поколінню українців.  

Для того, щоб перебування в бібліотеці сталоще комфортнішим, керівництво організації вирішило допомогти нам у створенні сучасного інтер’єрного середовища і люб’язно надали кошти для втілення задуму. Хочемо щиро подякувати і готові для подальшої співпраці.