Структурні підрозділи

Запрошуємо всіх на Фестиваль «Брошки» до Дня Захисту дітей

Запрошуємо всіх на Фестиваль «Брошки» до Дня Захисту дітей, який відбудеться в Парку «Перемога» 01 червня з 11:00 до 20:00!
Улюблене дитяче свято організовано відділом культури Броварської міської ради Київської області (автор ідеї Ольга Кунцевська).
Відкриє святкування Парад домашніх улюбленців та їх власників в єдиному образі «НА СТИЛІ», зареєструватись для участі можна за посиланням http://cutt.us/BuTfT
Епіцентром дійства стане велика сцена біля літака. У програмі:
- Фінал дитячого шоу «Харизма»
- Грандіозний Концерт Pavlik_kidsProduction
- Запеклі танцювальні батли, в яких змагатимуться представники різних танцювальних стилів за Кубок "Dance like BRO"             
- Показові виступи спортсменів нашого міста
- Виступи дитячих творчих колективів (Палацу творчості дітей та юнацтва, Броварського навчально-виховного об’єднання,  ДЕНЦ  «Камелія», НХМ «Мальва»)
- Розважальна програма «Хто зверху?»
- Неймовірна паперово-срібляста дискотека та інше.
Крім того, впродовж дня по всій території парку для гостей свята працюватимуть презентаційні простори організацій міста: цікаві фотозони, творчі майстер-класи,  танцювальні уроки, запуск повітряних зміїв, грумінг-послуги, розмовні англійські клуби, виставки художніх робіт, футбол, конструювання,  робототехніка, ментальна арифметика та навіть перевірка слуху та плоскостопості тощо. 
Полюбляєте цікаві пригоди – беріть участь у квесті «Кмітливий БРОшка» та гарантовано отримайте брошку з талісманом Броварів – БРО, морозиво та ще й шанс стати власником одного з п’яти головних подарунків! Запитуйте бланки учасника на адмінстійці біля арки.
Відчуйте силу та енергію міста Броварів на спортивній локації ліворуч від літака: теніс, легка атлетика, хортинг, ушу, футбол, бокс та інші секції для дітей від відділу фізичної культури та спорту демонструватимуть свої досягнення.
Незабутні враження гарантують всім смачний фудкорт, барвистий ярмарок неповторних hand-made-виробів, розіграші призів, розваги з професійними акторами (аніматорами), атракціони та батути. А наші професійні фотографи ловитимуть ваші посмішки, світлини з якими можна буде знайти незабаром після 1 червня у Facebook на сторінці інформаційного партнера святкування Infobro.
Почнемо яскраве літо разом з Фестивалем «Брошки»!

Посилання на захід: