Структурні підрозділи

Заходи до 205-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка (за окремим планом)

Дата проведення: 
12.03.2019 - 14:30

Підрозділ:

 
У  цьому році українці по всьому світу відзначають 205-річницю від  Дня народження Тараса Шевченка – видатного українського поета, художника, мислителя.
Постать великого Кобзаря для України неможливо переоцінити, тому  український народ свято вшановує пам’ять свого безсмертного пророка, поета. У ці  Шевченківські дні  линуть над світом вірші та пісні, написані Шевченком.
«З любов’ю і шаною до Кобзаря», саме таку назву мав захід який пройшов 12 березня в Міському культурному центрі, як данина пам’яті Великому сину Великого народу.  
Говорити про Тараса Григоровича Шевченка можна нескінченно – є багато тем, які пов’язані з його ім’ям. Слова Шевченка надихають співаків і музикантів, акторів і режисерів, які, пропустивши їх крізь своє серце, своїм талантом поширюють їх, дають їм небувалий розквіт. І одну з таких робіт режисерів Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карповича Карпенка-Карого мали змогу переглянути учні загальноосвітніх закладів нашого міста, послухати поезію молодої поетеси Ан Хе та українські мелодії від учня  Сильченко Дениса, клас викладача Лідії Шарафутдинової  та  Камерного оркестру Броварської міської дитячої музичної школи, керівник Тетяна Чорна, концертмейстр Олег Бойко, а також від Валерії Клапчук, керівника гуртка Броварського Професійного ліцею. У фойє було розгорнуто виставку робіт вихованців образотворчого відділення Броварської міської дитячої школи мистецтв.
Шевченкова творчість давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Шевченко – це не тільки те, що вивчають, а й те - чим живуть. У чому черпають сили і надії.
 Шукайте, цікавтесь життям Кобзаря, і можливо, в його історії, в його словах ви знайдете відповіді на свої запитання, ви знайдете віру в майбутнє, ви знайдете любов до своєї Батьківщини.