Структурні підрозділи

Захід, присвячений Г.І. Квятковському «Забуті імена: Григорій Квятковський з Броварів». Захід проводиться разом з Броварським товариством поляків у руслі тижня польської культури в Броварах.

Дата проведення: 
10.11.2018 - 11:00 до 14:00

10.11.2018 у Броварському краєзнавчому музеї відбувся захід, присвячений життю Григорія Квятковського. Вперше було оприлюднено цікаві відомості, результати авторських досліджень М.Г. Овдієнко про діяльність Г.І. Квятковського та його родини в Броварах. Зокрема про його роботу в Олександрівській лікарні, приватну колекцію творів мистецтва, яка налічувала понад 700 примірників, громадську діяльність (Стара Громада, Київська просвіта), контакти з видатними діячами України: Марією Заньковецькою, Іваном Стешенком, Оксаною Старицькою, родиною Косачів, Федором Ернстом та іншими. Розповідь старшого наукового працівника музею Марії Овдієнко переклала на польську мову Марія Черняк. На зустрічі були присутні броварці, представники Білоцерківського польського товариства, працівники консульства Республіки Польща в Україні, працівники Київської обласної державної адміністрації, працівники Броварської міської ради, студенти Університету ІІІ віку, представники преси. Розповідь було проілюстровано цікавими слайдами, було презентовано книжку М. Овдієнко " Григорій Квятковський - учений, громадянин, колекціонер", виданої двома мовами
(українською та польською) за фінансового сприяння консула Республіки Польща. 
Переклад на польську мову Марія Черняк.
Організаційне забезпечення видання голови польського культурно-освітнього товариства "Родина" Олени Новак, яка також виступила в ході зустрічи.