Структурні підрозділи

«За кожною обкладинкою живе цілий світ» (до Міжнародного дня дарування книги)

Дата проведення: 
28.02.2019 - 10:00

14 лютого в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день дарування книги. Це одне з наймолодших свят в календарі, а започаткувала його американка Емма Бродмур в 2012 році.

   Для нашої бібліотеки це свято, можна сказати, символічне. Книгами, подарованими читачами, користується не одне покоління відвідувачів міської бібліотеки для дітей.

   15.02.2019 р. ми вирішили запросити до бібліотеки на літературний дивограй «За кожною обкладинкою живе цілий світ»  вихованців  дошкільного навчального закладу  «Теремок» ( вихователь – Ковбаса Тетяна Миколаївна).

   Бібліотекар кафедри молодшого шкільного віку  Новак Людмила Олексіївна намагалася донести до дітей думку про надзвичайну цінність книги. Книга – найкращий порадник в усіх життєвих ситуаціях і для малечі, і для школяра, і для зрілої досвідченої людини.

   На прохання вихователів ДНЗ, з літературного дивограю, фахівці бібліотеки  виокремили два тематичних напрямки – різнопланові, але цікаві і потрібні для даної вікової категорії – «Рослинний і тваринний світ з Червоної книги» та «Правила дорожнього руху для дошкільнят». Презентацію книг даної тематики було доповнено демонстрацією та переглядом на широкому екрані документальних та «мультяшних» відеороликів (підготувала  бібліотекар Рискаль Людмила Григорівна).

   Почуте і побачене справило на дітей неабияке враження, а основна мета  – зацікавити, була досягнута. Тепер ми сподіваємося на те, що діти, які завітали сьогодні на гостину до бібліотеки стануть нашими постійними читачами, і можливо, при нагоді  порадять батькам, що найкращий подарунок  – це книга.