Структурні підрозділи

Виставка-вшанування «Видатні класики української літератури»: -250 років від дня народження І.Котляревського, українського письменника,поета; -155 років від дня народження М.Коцюбинського, українського письменника і громадського діяча

Дата проведення: 
09.09.2019 - 13:00

9 вересня 2019 року до уваги користувачів міської бібліотеки  для дітей виставка-вшанування «Видатні класики української літератури». В контексті виставки – матеріали про  відомих українських письменників: І.Котляревського ( з нагоди 250-річчя від дня народження) та М.Коцюбинського ( з нагоди 155-річчя від дня народження).

Твори цих письменників включенні до вивчення в програмі  української літератури в школі.

   І.Котляревський найбільше уславився твором «Енеїда», над яким працював майже 26 років. Також не менш відомі його твори – «Наталка-Полтавка», «Москаль-чарівник».

   Михайло Коцюбинський увійшов в українську літературу як талановитий письменник-новеліст. Його відомі твори «Харитя», «Ялинка», «Маленький грішник» та ін. Проникливі, витончені соціально-психологічні новели «Цвіт яблуні», «Сміх», «Сон» - одні з найвищих художніх досягнень не тільки української прози.

   Запрошуємо наших користувачів і всіх бажаючих відвідати бібліотеку та ознайомитись з матеріалами виставки, яка діятиме до 13.09.2019р.