Структурні підрозділи

Виставка одного автора «Казки Сашка Лірника»(55 років від д.н. О.І.Власюка (1966), українського казкаря - лірника, сценариста, актора)

Дата проведення: 
25.01.2018 - 12:00 до 29.01.2018 - 15:00

Щойно Олександру  Івановичу  Власюку (Сашку Лірнику) виповнилося - 55.

  Міська бібліотека для дітей пропонує своїм читачам бібліографічну довідку про життєпис відомого українського казкаря-лірника, сценариста, актора, цікавої, сучасної людини, громадського діяча з впевненою позицією патріота України.

   У 2000 році Сашко Лірник обраний дитячим журі найкращим дитячим письменником України, а в 2009р. Указом Президента України О.Власюку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».

   Єдиний артист у світі, якому дзвонять бійці з фронту з проханням розказати по телефону казки "для бліндажа". Він постійно їздить на передній край фронту з концертами, організовує волонтерську допомогу. Організатор "Агітпотягу на Схід" . Улюблений артист українських воїнів. Організовував і проводив концерти для бійців в Мар"їнці,  Красногорівці, Пісках, Маріуполі, Широкіному, на шахті "Бутовка", Авдіївці, Волновасі.

   Книга «Казки Сашка Лірника», рік видання – 2014, видавництво «Зелений пес» є в фонді нашої бібліотеки, рекомендуємо і запрошуємо до бібліотеки.