Структурні підрозділи

Виставка-інсталяція «Світ неповторний і прекрасний» (до Міжнародного дня театру).

Дата проведення: 
27.03.2019 - 13:00

       Театр – це завжди атмосфера свята, духовності, високої культури. Усім відомий  вислів Уільяма Шекспіра – «Весь світ – театр, а люди у ньому актори…» коротко і якнайповніше характеризує зв’язок театру з реальним життям.

     27 березня весь світ відзначає Міжнародний день театру. Цей день є справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для мільйонів глядачів.      

     Сьогодні Броварська міська бібліотека для дітей знайомить своїх відвідувачів з чарівним світом театру. На виставці - до уваги відвідувачів матеріали різних жанрів театрального мистецтва: комедія, трагедія, драма, також цікаві статті про театр періодичних видань, безліч фото відомих театральних діячів та статті про їхню діяльність. Книга Неллі Топської  «Батько українського театру» ознайомить з життєвим та творчим шляхом відомого драматурга і режисера

 ІХ століття - Марка Кропивницького.

     Особливої уваги заслуговує книга Володимира Мельниченка «Майстер», про геніального артиста і митця світового масштабу – Богдана Ступку. У книзі зібрані фотоматеріали від юних років до самої смерті видатного митця.