Структурні підрозділи

«Війна – це горе і страждання» літературно-історичний спомин та тематична книжкова виставка до вшанування жертв Другої Світової Війни. Презентація в мережі Facebook.

Дата проведення: 
22.06.2019 - 11:00

     Броварська міська бібліотека представляє для своїх користувачів тематичну книжкову виставку та літературно-історичний спомин під назвою «Війна – це горе і страждання».

        Події Другої Світової Війни даленіють у часі, але щороку 22 червня в Україні вшановується пам'ять жертв Другої Світової Війни.  22 червня 1941 року незважаючи на таємну угоду про ненапад  і тісне військово-економічне співробітництво між Німеччиною та СРСР, нацистська Німеччина атакувала радянські частини по всій лінії кордону від Балтійського до Чорного моря.

    Важко уявити масштаб випробувань, болю та горя, що випали на долю минулих поколінь. У Другій Світовій Війні загальні втрати України оцінюються в 8 – 10 мільйонів життів, як серед військових, так і серед цивільного населення. У день скорботи і вшанування пам’яті жертв війни всі ми вклоняємося тим, кому випала доля на власні очі побачити її жахіття.

     

Виставка представлена для широкого кола користувачів.