Структурні підрозділи

Відкриття тимчасової виставки художніх робіт Зінченко Віктора і Міхеєва Геннадія «Майстерня шаржу», присвяченої Дню міста.

Дата проведення: 
07.09.2019 - 12:00

Із нагоди відзначення Дня міста Бровари, 07.09.2019р. у Броварському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття спільної виставки майстрів шаржів Зінченка Віктора та Міхеєва Геннадія "Майстерня шаржу".
 На виставці представлено 96 шаржів на відомих голлівудських та радянських акторів, пересічних людей, раритетні автомобілі з всесвітньо відомих художніх фільмів. Талановиті автори виставки представляють яскравий світ власної уяви, точніше, свого бачення звичних речей та відомих людей. І засобами карикатури Віктор Зінченко та Геннадій Міхеєв підкреслюють особливі риси людини чи автомобіля, вдало розкриваючи внутрішню сутність образа. На відкритті виставки були присутні художники, фотографи з м. Києва, родичі, друзі авторів та небайдужі мешканці нашого міста. 
Заслужений художник України, лауреат премій ім.Т.Г.Шевченка та Л.Українки Кость Лавро високо оцінив роботи митців і виразив надію на співпрацю.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, яка експонуватиметься до 03.10.2019. Подаруйте собі та друзям посмішку та задоволення!