Структурні підрозділи

Урочисті заходи до Дня Соборності України

Дата проведення: 
22.01.2020 - 14:00

22 січня щорічно український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України,  що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

 

З нагоди Дня Соборності України у мистецьких закладах, школах та бібліотеках міста відбулося чимало заходів, серед яких тематичні виставки, круглі столи, конференції, концертні програми, тощо.  

 

Ознайомитись із книжково-ілюстративною виставкою «Україна єдина – Україна одна» броварчани змогли об 11 годині у Броварській  міській  бібліотеці. О 13.00 годині у Броварській міській бібліотеці для дітей на відвідувачів чекала  виставка-хроніка  «Навіки будь єдина – моя ти Україна!».

 

О 14.00 на майданчику біля Міського культурного центру  відбулось  культурно-мистецьке дійство: близько 200 старшокласників міських закладів освіти взяли участь у своєрідному флеш-мобі та виконали відому на увесь світ "Пісню про рушник".

 

Також учнівська молодь міста провела церемонію розгортання 40-метрового прапору України.  Під величний Гімн України  на майданчику біля Міського культурного центру було розгорнуто жовто-синій стяг, як символ єдності та патріотичного єднання!