Структурні підрозділи

Творча зустріч "Згадаємо разом"

Дата проведення: 
25.01.2015 - 15:00 до 17:15

       25 січня 2015 року, у Великий залі Броварської міської дитячої школи мистецтв,  відбулася   ТВОРЧА ЗУСТРІЧ «ЗГАДАЄМО РАЗОМ», присвячена 15-ті річчю педагогічної діяльності викладача-методиста ШИБАНОВОЇ СВІТЛАНИ ЮРІЇВНИ.

 

    Серед слухачів були батьки, учні, викладачі та гости, які прийшли привітати учасників цього свята. У концерті прийняли участь випускники Світлани Юріївни- студенти мистецьких навчальних закладів та ті, що мають намір зв»язати свою судьбу з музикою, а саме: Надія Ясінська, Едуард Котляров, Юлія Щербак, Богдан Маліновський, Анна Кузнєцова, Анна Савранська-Кравчук.

 

       Світлана Юріївна також грала у складі фортепіанного дуету «КІБРІС» разом з викладачем Київської школи мистецтв ім.. С. Турчака Іриной Борисівной Новік-Кретовой. Яскравим музичним подарунком був виступ колег – викладачів фортепіанного відділу школи Людмили Вишневської та Ірини Краткої.

 

Вечір відбувався у формі спогадів про кожного учасника концерту та музичних номерів. На початку вечора усі присутні хвилиною мовчання  вшанували пам’ять загиблих мирних мешканців під Маріуполем. У концерті звучали твори класичних та сучасних композиторів.

 

Багато теплів слів було сказано на при кінці свята – учням, викладачам та адміністрації Броварській міський школі мистецтв.

 

Бажаємо Шибановій Світлані Юріївні здоров»я, творчої наснаги та нових звершень!!!