Структурні підрозділи

«Сильна армія – гарантія незалежності», патріотична година і тематична книжкова виставка до Дня Збройних Сил України. Презентація в мережі Facebook

Дата проведення: 
06.12.2019 - 11:00

     Загальне професійне свято для всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей день приурочений до дати прийняття Закону Незалежної України від 6-го грудня 1991 року «Про Збройні сили України». Саме свято – День Збройних Сил України було встановлено у 1993 році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня №3528-ХІІ.

     Не дивлячись на виниклі економічні та інші труднощі, які випали на долю нової незалежної української держави, діючому складу українських військових вдалося не менше зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших і боєздатних армій.

     У цей день Броварська міська бібліотека приєднується до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни, та презентує тематичну книжкову виставку «Сильна армія – гарантія незалежності», та патріотичну годину до Дня Збройних Сил України.

 

Виставка представлена для широкого кола користувачів.