Структурні підрозділи

Свято - День козацької слави

 

З давніх-давен українці шанують свято Покрови, як берегині українського війська та покровительки козацтва.

У Броварах на Покрову відбудеться 

День козацької слави.

14 жовтня, на Покрову, запрошуємо броварчан та гостей нашого славного міста до парку «Перемоги» міста Бровари на яскраве й видовищне  свято – День козацької слави.

 

Цьогоріч святкувати День захисника України, що відзначається саме на Покрову, ми будемо разом з акторами та  каскадерами прославленого парку  «Київська Русь», які спеціально для броварчан підготували безліч різноманітних, цікавих та захоплюючих моментів.

Об  11 годині церемонія відкриття свята розпочнеться з гучних сигналів  барабанного дробу та оголошення про початок дійства трубачами-глашатаями. А далі на вас очкує унікальне для нашого міста видовище.

Актори театру Древнього Києва здивують карколомними трюками на конях та показовим виступом княжої кінної дружини. Майстри джигітовки безперечно вразять вас під час демонстрації запаморочливих елементів кінної акробатики.

Глядачів розважатимуть веселі театралізовані постановки, танцювальні флешмоби та рухливі ігри.

Ви матимете унікальну нагоду на майстер-класах навчитися рухатися в ритмі  середньовічного танцю Маразуля,  опануєте основні принципи догляду за конем і навіть спробуєте себе у якості майстра джигітовки (виконання трюків на коні).Якщо ви завітаєте на наше свято, то побачите справжні лицарські бої на мечах. Воїни у повному обладунку покажуть, як воювали у часи Середньовіччя, а також навчать усіх бажаючих азам володіння історичною зброєю.

А ще на святі можна буде познайомитися з унікальними жителями Княжої конюшні Древнього Києва під час презентації  коней історичних порід. З цими граційними і добрими тваринами можна буде поспілкуватись, сфотографуватись, а при бажанні навіть проїхатись верхи.

Звичайно – яке ж свято без розваг?!  Броварчани і гості нашого свята  зможуть повправлятися у мистецтві володіння  щоправда не мечами, а… подушками, взяти участь у богатирських забавах з магічними каменями та княжому спортивному квесті, пробігти по серпантину та допомогти своїй команді у перетягуванні канату дружби.

Веселі розваги й цікаві дійства триватимуть цілий день до вечора. 

Не будемо розкривати усіх секретів, це далеко не повний перелік усього цікавого, що приготували для вас організатори, але одне хочеться пообіцяти напевно – на Покрову у парку «Перемоги» буде весело та смачно.