Структурні підрозділи

«Ще не вмерла Україна!» тематична книжково-ілюстративна виставка до 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького, українського композитора, автора гімну.

Дата проведення: 
02.03.2015 - 11:00 до 18:00

В Броварській міській бібліотеці  з нагоди  200-річчя від дня народження Михайла Вербицького, українського композитора , автора Гімну України відкрито книжково-ілюстративну виставку «Ще не вмерла Україна!»  На ній представлені матеріали з фонду бібліотеки   з метою патріотичного виховання молоді.
 Композитор Михайло Вербицький — видатний прогресивний діяч української культури першої половини XIX ст.
М. Вербицький плодотворно працював у різних галузях музичного мистецтва і створив низку талановитих хорових, оркестрових і музично-драматичних композицій. Його творчість мала особливо велике значення для демократичної культури західноукраїнських земель, що розвивалася в особливих і складних умовах.
Високий художній рівень творів Вербицького, майстерність композиторського письма дають право називати його першим західноукраїнським композитором-професіоналом, незважаючи на те, що він не закінчував спеціальних музичних шкіл і сучасники вважали його митцем-аматором.
Творчість М. Вербицького — важлива сторінка в історії розвитку вітчизняного музичного мистецтва.
 
 
Захід відбувся 02 березня 2015 року об 11.00