Структурні підрозділи

«Письменники-ювіляри»170 років від дня народження П.Мирного (1849-1920),українського письменника. Презентація в мережі Facebook.

Дата проведення: 
13.05.2019 - 11:30

Є люди, що найважчу тугу виливають сміхом, жартами. Про них завжди кажуть, що вони ніколи горя не знають. За це і звуть їх щасливими», говорив Панас Мирний.

       Панас Якович Руденко народився 13 травня 1849 року в родині бухгалтера повітового казначейства в місті Миргороді на Полтавщині.

        В цей день йому виповнюється 170 років з дня народження письменника, автора геніального роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» У броварській міській бібліотеці презентовано книжкову поличку «Письменники – ювіляри».

       Панас Мирний належить до тих українських класиків пера, яким вдалося одночасно побудувати блискучу державну кар’єру та реалізувати себе у письменництві. Свої твори Панас Якович складав ночами. При чому, багато з них були записані в бухгалтерських книгах. Хоча і паперу він використовував чимало. Проте, багато творів Рудченко так і залишилися недописаними, оскільки весь час забирала робота чиновника, і на літературу його майже не залишилося. Панас Мирний ніколи не вигадував історії. Він писав тільки про те, що сам пережив або про те, що йому розповіли.