Структурні підрозділи

Міжнародний проект "Музика сусідів без кордонів"

Відділ культури Броварської міської ради підготував та подав проект міжнародної співпраці "Музика сусідів без кордонів" на конкурс грантів «Culture Bridges», оголошений Британською Радою.
Місто Бровари Київської області України підтримує поріднені зв’язки з Гнєзненським повітом (республіка Польща) відповідно до укладеної угоди про співпрацю у 2009 році. Впродовж цього періоду між нашими територіальними громадами щорічно відбуваються різноманітні заходи. У 2016-2017 році Гнєзненський повіт у Польщі та місто Бровари в Україні реалізували спільний проект «Нistory of the neighbors music written» / «Історія музичного сусідства»/, який проводився у польському побратимі – Гнєзненському повіті за рахунок польської допомоги, що надавалась Міністерством закордонних справ Республіки Польща. Діти познайомились зі своїми польськими ровесниками, обмінялись знаннями про національну музику, брали участь у різноманітних музичних конкурсах та розвагах, створювали власну музику для оркестру, провели багато спільних репетицій і, як результат, представили спільну діяльність у вигляді гала-концерту мешканцям Гнєзненського повіту. Маємо сподівання з обох сторін на отримання можливості проведення подібного проекту в Україні у 2018 році за рахунок наданих нам коштів.
Реалізація проекту дасть можливість всім учасникам доторкнутися до української та польської культур через засоби національного музичного мистецтва. Кожен учасник зможе відчути свою причетність до того культурно-мистецького середовища, нащадком якого він є, і виразити це у виконанні кращих зразків класичної та народної музики.