Структурні підрозділи

«Маки пам’яті» - зустріч з письменником – краєзнавцем, та тематична книжкова виставка до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Презентація в мережі Facebook.

Дата проведення: 
08.05.2019 - 11:30

      У Броварській міській бібліотеці відбулася зустріч учнів з місцевим письменником – краєзнавцем Дем’яненком Володимиром Івановичем, українським прозаїком – документалістом, поетом, членом спілки журналістів, українським відмінником народної освіти. Основна тема творчості письменника – діти та війна. Він є автором творів «Нескорені шахтарчата» (1972), «Сини полків» (1978), «До батальйону юних зараховуються» (1983), «Не числом, а вмінням» (1989), «Ще задовго до Ельби» (2003), «Орлята Київщини» (2010).

В ці книги увійшли історії про малолітніх дітей – учасників війни, які зібрані з архівів, газетних публікацій, військкоматів, а також із спогадів юних партизан, підпільників, синів полків. Всі відомості надходили в клуб «Слідопит великого подвигу», який очолював Дем’яненко В.І. Також відбулась година пам’яті «Пам'ять серця, пам'ять сивини!», на якій були присутні учні БНВО під керівництвом Жук С. В.