Структурні підрозділи

Лекція-бесіда до Дня Соборності України

Дата проведення: 
22.01.2019 - 17:00 до 18:00
22 січня 2019 року о 16.30 в концертній залі Броварської міської дитячої школи мистецтв відбулась лекція-бесіда до Дня Соборності України для дітей музичного відділення та відділення образотворчого мистецтва.
Про історичні події, які були важливими для встановлення держави Україна, учням розповідала викладач музично-теоретичних дисциплін Добронравова Олена Євгеніївна. В лекції були висвітлені не тільки історичні події, але й широкі порівняння єдності культури різних частин України, її фольклору, ремесел, історичних героїв та великого прагнення до єдності і свободи.
Яскравим був виступ учениці 7 класу Мещерських Дар’ї ( фортепіано, викладач Кратка Ірина Миколаївна ) з творами сучасних українських композиторів: обробка відомої пісні Володимира Івасюка «Червона рута», яку написав Геннадій Без”язичний та твір композитора Олександра Саранського «Коломийка».
Приємним сюрпризом був виступ випускника нашої школи, в даний час студента магістратури Київського інституту музики імені Р.М. Глієра Богдана Маліновського (фортепіано). У його виконанні прозвучав твір сучасного українського композитора Сергія Леонтьєва «Прелюд».
Після завершення лекції всі присутні оглянули виставку художніх робіт у фойє школ.