Структурні підрозділи

«Квіти у полі там, де Крути…» книжково-ілюстративна виставка і інформаційна бесіда до Дня пам’яті героїв Крут. Презентація в мережі Facebook.

Дата проведення: 
29.01.2020 - 11:00 до 30.01.2020 - 18:00

29 січня українці відзначають 102 річницю бою під Крутами, що відбувся біля залізничної станції Крути (між Бахмачем та Ніжином) і тривав понад 5 годин. На державному рівні вшановувати пам'ять героїв Крут розпочали в Україні лише з 2004 року згідно розпорядження Леоніда Кучми.
     До цієї дати в Броварській міській бібліотеці презентовано книжково – ілюстративну виставку «Квіти у полі там, де Крути…» і проведено інформаційну бесіду.
     Крути – це великий перелом на межі двох століть. Перші згадки і справжня реальна оцінка захисників Крут відбулася вже після набуття Україною Незалежності. Не можна викреслити з пам’яті людської той великий та безсмертний подвиг юних студентів, що захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя. Нехай пам'ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.