Структурні підрозділи

Концерт-лекція для слухачів Університету ІІІ віку на тему: «Життя та творчість П.І.Чайковського».

Дата проведення: 
20.11.2018 - 12:30 до 15:00

Підрозділ:

Всебічний вплив на людину робить класична музика. Вона піднімає настрій та дає заряд енергії, що так важливо для людей поважного віку.

2О листопада 2018 року для студентів « Університету ІІІ віку» в приміщенні міського клубу завідуючою теоретичного відділу викладачем музичної літератури Броварської дитячої школи мистецтв Оленою Євгенівною Добронравовою була проведена лекція про життя і творчість великого композитора, педагога, диригента і музичного критика П.І.Чайковського. Студенти прослухали уривок "Концерту для фортепіано з оркестром №1", а також переглянули кадри з фільму про життя композитора та відео- кліпи, де звучала його музика. У виконанні викладачів школи мистецтв по класу фортепіано Вишнєвської Л.Р., Шибанової С.Ю., Краткої І.Н. і її учениці Мещерської Д. на лекції прозвучали "Сентиментальний вальс", з "Дитячого альбому" пісеньки : Неаполітанська, Італійська, Німецька, Старовинна французька, а з фортепіанного циклу "Пори року" - Травень. Білі ночі", "Червень. Баркарола", "Жовтень. Осіння піснь".
 Колектив університету вдячний директорові Броварської школи мистецтв Шекулі В.М. і викладацькому колективу за підтримку зв'язку між поколіннями і надання допомоги в придбанні і розширенні знань студентами  університету.