Структурні підрозділи

Концерт класу бандури та сольного співу викладача Фадєєвої Світлани

Дата проведення: 
23.10.2018 - 15:00 до 16:00

23 жовтня 2018 року відбувся концерт класу бандури та сольного співу дитячої школи мистецтв викладача Фадєєвої Світлани Олександрівни спільно з студенткою ІV курсу Київського музичного інституту ім.Р.М.Гліера бандуристкою Немеш Оленою та студенткою ІІ курсу Київської академії мистецтв вокалісткою Ясінською Анастасією, які закінчили клас викладача Фадєєвої С.О.

         Концерт пройшов під назвою «Хай злітає наша пісня, наче чайка в небесах». Відкрив концерт ансамбль бандуристів піснями «Зоре моя вечірняя» на слова Т.Г.Шевченка та «Колискова» Наталії Май. Також в концерті прозвучали українські пісні «Чом, чом не прийшов» , «Я в лузі слухала квітки»  О.Сологуб, «Ой єсть в лісі калина», «Ой у полі тихий вітер віє» та інші у виконанні учнів Половнікової Вікторії, Кальнової Анастасії, Рябоштан Марини. Твори світової класики виконали  Бульба Марія,  Пастернак Олена, Ясінська Анастасія.

         Вразила своєю грою на бандурі Немеш Олена, яка блискуче виконала «Концертну п’єсу» К.М’яскова у супроводі концертмейстера Краткої І.М. та авторську п’єсу «Подільський візерунок», «Рондо» Стецюка та інші твори.