Структурні підрозділи

Календарний інформер «Велика удача «Тевьє-молочника» (160 років від дня народження Шолом-Алейхема, єврейського письменника).

Дата проведення: 
01.03.2019 - 13:00

     2 березня 2019р. виповнюється 160 років від дня народження Шолом – Алейхема  (справжнє ім’я Шолом Нохумович Рабинович), єврейського  письменника,  драматурга, одного з основоположників сучасної художньої літератури мовою їдиш, життя якого було тісно пов'язане з Україною та її культурою.

     Його твори перекладено на багато європейських мов. Критики порівнюють Шолома -Алейхема з Марком Твеном за схожість стилів письменників та любов до літератури для дітей.

     Він – автор веселих та водночас сумних книг про Тев'є-молочника, Менахем -Мендла,  хлопчика  Мотла,  жителів  Єгупця та Касрилівки.

     В Міській бібліотеці для дітей представлений календарний інформер  «Велика удача «Тевьє – молочника». Бібліограф Л.М. Дем’янчук підготувала бібліографічну довідку «Шолом - Алейхем» із  серії «Видатні письменники світової літератури», яка ознайомить із життям та творчістю видатного єврейського письменника.

   Запрошуємо зацікавленого читача ознайомитись з творчістю письменника.