Структурні підрозділи

«Християнство: історія й сучасність», книжкова виставка до Дня Хрещення Київської Русі, та презентація в мережі Facebook.

Дата проведення: 
27.07.2018 - 11:00 до 30.07.2018 - 19:00

     Щороку, 28 липня в Україні на державному рівні відзначається православне свято - День хрещення Київської Русі – України. З нагоди цієї визначної події в Броварській міській бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Християнство: історія й сучасність».

    З представленої книжкової виставки користувачі бібліотеки дізнаються історію свята, яке існує всього кілька років, хоча і прославляє собою подію, що трапилася багато століть тому. Заснування цього свята пов'язано з підписанням 25 липня 2008 року указу Президента України «Про День хрещення Київської Русі-України».

     Книжкова виставка представлена джерелами, які розповідають про історичну подію, що відбулася у 988 році та стала ключовою і вирішальною в подальшому розвитку всієї Київської Русі.

     День хрещення Київської Русі – України, відзначається щороку двадцять восьмого липня - в день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Київської Русі.

 

Виставка представлена для широкого кола користувачів.

Захід підготувала та провела бібліотекар: Глушко О.К.

Захід відбувся 27.07 2018 р. об 11:00.