Структурні підрозділи

ХІХ обласний конкурс в рамках фестивалю дитячої творчості «Дебют» (струнно-щипковий відділ)

Дата проведення: 
15.03.2017 - 11:00 до 15:00

Згідно роботи методичного об’єднання викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів ( шкіл естетичного виховання ) Київської області 15 березня 2017 року в Броварській міській дитячій школі мистецтв відбувся ХХ обласний конкурс в рамках фестивалю дитячої творчості «Дебют» секції струнно-щипкових інструментів.

         В цьому заході прийняли участь 41 кращих учнів-солістів,

 30 ансамблів та 4 оркестри   з 27 шкіл естетичного виховання  Київської області.

 

 До складу журі входили:

 

1) Мамченко Антоніна Іванівна – народна артистка України, викладач- 

    методист Коледжу культури і мистецтв, професор.

 

2) Смольська Наталія Іванівна – викладач-методист Київської дитячої

    музичної школи № 14 ім. Д.Кабалевського, методист вищої категорії

   Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв

    України.

 

3) Бєльський Борис Миколайович   -  викладач-методист Коледжу культури

                                                            і мистецтв.

 

4)  Щегловська Галина Борисівна – головний спеціаліст  з питань мистецької

     освіти управління культури, національностей та релігії Київської обласної 

     державної  адміністрації.

 

      

         Місто Бровари в цьому концерті було представлено учнями школи мистецтв та музичної школи:

 

          Учні  Броварської міської дитячої дитячої школи мистецтв

 

1.     Немеш Катерина       ( бандура)                               І місце

Викладач Фадєєва Світлана Олександрівна.

 

2.     Крутій Михайло ( гітара )                                         ІІ місце

Викладач Андрєєва Олена Василівна.

 

3. Орловський Артем       ( гітара )                            ІІ місце

    Викладач Андрєєва Олена Василівна.

 

     4. Секстет гітаристів у складі:                                    диплом

                              Клишкіна Поліна ( ІІІ клас )

                              Цимбал Максим          ( ІІІ клас )

                            Рябець Єгор ( ІІІ клас )

                            Старинець Дар’я ( ІІ клас )

                            Клімов Микола ( І клас )

                            Безсмертний Олександр ( І клас )

 

              Керівник Врадій Ніна Петрівна.

    

 

         Учні Броварської міської дитячої музичної школи :

 

1.     Козловська Яна ( бандура )                                        участь

Викладач Шарафутдінова Лідія Олексіївна.

 

2.     Мельник Іван ( гітара )                                                ІІІ місце

Викладач Сікорська Людмила Іванівна.

 

3.     Кирик Олександр ( гітара )                                         диплом

Викладач Копитіна Ріта Валеріївна.

 

4.     Чеховська Яна ( домра )                                             ІІ місце

Викладач Сердюк Тетяна Михайлівна.

     Концертмейстер Остапчук  Лариса Володимирівна.

 

5.     Сидоренко Богдан ( гітара )                                       ІІ місце

Викладач Пасенко Світлана Володимирівна.

 

6.     Ансамбль «Акорд»                                                     ІІІ місце

Керівник Сердюк Тетяна Михайлівна.

     Концертмейстер Остапчук  Лариса Володимирівна.

 

7.     Дует гітаристів у складі: Діденко Світлани та              ІІІ місце

     Діденка Павла   

Викладач Дем’яник Ігор Петрович.

 

8.     Оркестр.                                                                        ІІ місце

Керівник  Дем’яник Ігор Петрович.

Концертмейстер Бойко Олег Іванович.