Структурні підрозділи

ХХІІ Обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості "Дебют» секції спеціалізованого фортепіано.

Дата проведення: 
15.03.2019 - 11:00

Відповідно до плану роботи управління культури національностей та релігій Київської обласної держаної адміністрації на 2019 рік 15 березня 2019 року в приміщенні Броварської міської дитячої  школи мистецтв відбулись конкурсні прослуховування ХХІІ  обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості  «Дебют» у номінації  «фортепіано».

У цьому заході взяли участь 125 учнів з музичних шкіл та шкіл мистецтв - 46 солістів та 38  учасників творчих колективів (дуети та тріо ) з 23 шкіл естетичного виховання  населених пунктів Київської області: Біла Церква, Бровари, Березань,  Буча, Ірпінь,  Фастів,  Бородянка, Вишневе, Мар’янівка, Димер, Рокитне, Українка, Узин, Борова, Святопетрівське, Чабани, Фастів, Гребінки, Узин.

 

Виступи учасників оцінювали члени професійного журі, до складу увійшли викладачі вищих мистецьких навчальних закладів:

 

  1. Фандєєва Анжела Володимирівна - доцент кафедри спеціального фортепіано №1 Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського.
  2. Гаврилюк Ірина Степанівна – старший викладач коледжу, викладач-методист факультету музичного мистецтва Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра.
  3. Цепух Ірина Олександрівна – старший викладач Комунального закладу Київської обласної ради «Академія мистецтв».

 

Місто Бровари представляли вихованці міської дитячої школи мистецтв та міської дитячої музичної школи.

 

Броварська міська дитяча школа мистецтв

 

СИВОЛАПЕНКО МАРІЯ  - 2 клас                           Диплом

викладач Хачатурова Севіль Анжилерівна

 

ТЕРЛЕЦЬКА УЛЯНА – 2 клас                                  ІІ місце

викладач Вишневська  Людмила Рафаелівна

 

ЧЕРНІКОВ ЯРОСЛАВ  - 3 клас                                ІІІ місце

викладач Погоржельська Тетяна Вікторівна

 

ФОРТЕПІАННИЙ ДУЕТ «MY CRAFT» у складі:            ІІІ місце

ЄРМОЛЕНКО ДАРИНА ( 3 клас, Броварська міська дитяча школа мистецтв, викладач Шибанова  Світлана Юріївна  )

та ШИБАНОВА ВАРВАРА ( 5 клас, Димерська  дитяча музична школа, викладач Саєнко Тетяна Юріївна )

 

Фортепіанний дует у складі:                                                 ІІ місце

Ліповський Андрій – 7 клас, Ліповська Катерина – 6 клас

викладач Чингарьова Наталія Володимирівна

 

 

Броварська міська дитяча музична школа

 

   ІЛІЙЧУК  НАЗАРІЙ  - 4 клас                                           ІІІ місце

   викладач СІРЕНКО ОКСАНА ВІКТОРІВНА

 

   СОКОЛОВА ПОЛІНА  - 4 клас                                        ІІ місце

   викладач  БІЛЬСЬКА  НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА

 

  ФОРТЕПІАННИЙ АНСАМБЛЬ у складі                         І місце

  учениць Мойсюк Катерини (2 кл.) та

  Смірнової Євгенії ( 1 кл.)

  Викладачі: ОКСЮТА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА   

                     ПАНТЄЛЄЄВА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА