Структурні підрозділи

Година-застереження «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову» Л.Костенко.

Дата проведення: 
20.02.2015 - 15:00 до 24.02.2015 - 13:45

Година-застереження

«Нації вмирають не від інфаркту.                     

  Спочатку їм відбирає мову»

                                 Л.Костенко.

  (до Міжнародного дня рідної мови)Міжнародний день рідної мови, проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО в листопаді 1999 року, відзначається щороку з лютого 2000 року для сприяння мовній і культурній різноманітності. 21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови.

   20.02.2015р. о 15-00 в міській бібліотеці для дітей для вікової групи користувачів 5-9 класів була проведена година-застереження «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову». Назву масового заходу було підібрано не випадково, цей вислів видатної української письменниці і поетеси сучасності Ліни Костенко надзвичайно влучно відображають не тільки проблему мовного характеру, а й політичну ситуацію світового масштабу.

   Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації , мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, з духовним надбанням народу – ось цю беззаперечну істину намагалась донести до читачів провідний бібліотекар Коваль Валентина Олексіївна.

   Присутніх – 16 користувачів.

   До Дня рідної мови  бібліотека пропонує увазі читачів книжкову виставку і ряд розроблених сценаріїв, розрахованих не тільки для дітей шкільного віку, а також для викладачів загальноосвітніх шкіл.