Структурні підрозділи

Дитяча філармонія «До 80- річчя з дня народження М. Скорика» .

Дата проведення: 
27.11.2018 - 16:00

        27 листопада 2018 року в концертній залі Броварської міської дитячої музичної школи відбулася  «Дитяча  філармонія», присвячена  ювілейній даті, а саме 80-річчю від дня народження  професора  Київської та Львівської  консерваторії, народного артиста України, диригента української опери, героя України, видатного українського композитора - Мирослава Скорика.
        На вечорі була цікава розповідь про життя та творчість композитора, про його прекрасну музику, як класичну так і естрадну. Це перший український композитор, який вніс в українську «легку» музику ритми джазу та рок-н-ролу, він перший поєднав гуцульські наспіви з ритмами джазу та розкішними оркестровими барвами. Прозвучали його твори, а саме:
«В народному стилі» - виконали Шурига Ірина та Лисенко Ірина – клас викладача Більської Н.П.; «Простецька п’єса» - - виконала Стеццюк Марта – клас викладача Черноморець Н.П.;  «Коломийка» - прозвучала у виконанні Лакші Поліни – клас викладача Черноморець Н.П.;  «Спогад» - виконала викладач ДМШ – Хоптинець А.Р.;  Партита №5 – виконала викладач Більська Н.П.;   «Елегія» - прозвучала у виконанні випускниці дитячої музичної школи, студентки ІІ курсу Київської музичної академії – Бойко Глорії, концертмейстер Бойко О.І.;  «Листок з альбому» - Хоптинець А.Р.;  «Естрадна п’єса» - виконав ансамбль віолончелістів під керівництвом Чорної Т.П., концертмейстер Бойко О.І.;
        Заключним твором концертної програми  прозвучав твір, який став візитною карткою нової української музики – це «Мелодія» - виконав камерний оркестр – керівник Чорна Т.П., концертмейстер Бойко О.І., солістка – Гурт Вікторія.
        Останні роки Мирослав Скорик гастролює за кордоном, продовжує свою діяльність в Україні. Видатним досягненням останніх років стала опера «Мойсей» за мотивами поеми І. Франка,  яка отримала благословення від святого Папи Римського.
        В кінці вечора ведуча побажала М. Скорику довгих років життя, міцного здоров’я, написання нових творів.
         Ведуча – Давиденко Ніна Степанівна, викладач музично-теоретичних дисциплін.