Структурні підрозділи

Дорогою добра і милосердя» тематична викладка та експрес-інформація в мережі Facebook до Міжнародного дня людей похилого віку

Дата проведення: 
01.10.2017 - 11:00 до 19:00

«Дорогою добра і милосердя» - під такою назвою в Броварській міській бібліотеці презентовано тематичну викладку до Міжнародного Дня людей похилого віку.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку».

 Уряд і парламент опікуються людьми похилого віку, щоб їх життя було захищеним і спокійним. Для цього по всій країні створюються Територіальні центри соціального обслуговування ( надання соціальних послуг людям похилого віку), змінився порядок призначення пільг за професійною відзнакою, розпочато реорганізацію протезної галузі, проводиться модернізація системи підтримки людей похилого віку з вирішенням проблеми бідності, удосконалюється механізм індексації і компенсації пенсії. Уряд гарантує соціальну підтримку людям похилого віку в рамках українського законодавства.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з тематичною викладкою у Броварській міській бібліотеці.