Структурні підрозділи

До Дня пам'яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років присвячується

25 листопада 2017 року  Україна буде відзначати сумну дату – 85 річницю вшанування жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років. Це одна з найстрахітливіших сторінок історії українського народу. Комуністичний режим забрав мільйони життів наших співвітчизників.
Роки державної незалежності України стали часом складного усвідомлення причин і наслідків національної катастрофи українців. 28 листопада 2006 року Верховна Рада України визнала голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу.
Броварська міська бібліотека розробила низку заходів про цю сумну подію і одним з них є віртуальна презентація книги:
Великий голод в Україні 1932-1933 років: у 4-х т.- К.:Видавничий дім «Києво-Могилянська академія», 2008.
Ця книга-одна з найважливіших книг національної пам’яті України. У трьох томах зафіксовані свідчення людей – емігрантів з України, які бачили все на власні очі та пройшли крізь пекло голодомору. Свідчення  були зібрані для спеціальної Комісії Конгресу США. Зі спогадів очевидців постає весь масштаб людиноненависницької спроби упокорення української нації, свідомо вчиненої тоталітарним комуністичним режимом. На підставі зібраних і проаналізованих матеріалів, які представлені у цьому чотиритомнику, Комісія Конгресу США сформулювала 19 висновків, найголовнішим серед яких стало визнання злочину проти українського народу актом геноциду.
Ця книга змогла прорвати інформаційну блокаду, за допомогою якої радянська влада десятиліттями приховувала вбивство мільйонів невинних людей. Світ дізнався про одну з найбільших катастроф в історії людства.
Останній, четвертий том цього видання містить підсумковий звіт Комісії, яка дійшла висновку, що Голод 1932-1933 років в Україні був спланованим геноцидом.
Це видання розраховане як на науковців, Істориків, так і на широке коло тих, хто цікавиться історичним минулим нашої країни.
Всіх, кого зацікавило це видання, запрошуємо до читальної зали Броварської міської бібліотеки (вул. Незалежності, 5) для більш детального ознайомлення.