Структурні підрозділи

День Соборності України, урок-бесіда на теоретичному відділі

Дата проведення: 
22.01.2019 - 17:00

22 січня 2019 року о 17:00 в Броварській міській дитячій музичній школі відбулася бесіда з учнями 5 класу, присвячена Дню Соборності та свободи України. Ведучою заходу була викладач музично-теоретичних дисциплін – Давиденко Ніна Степанівна.

В історію України вкарбувалася дата 22 січня 1919 року, коли був ухвалений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно -Української Народної Республіки. Відтепер 22 січня український народ відзначає національне свято – День Соборності та свободи України
Свято, яке засвідчує єдність нашого народу, неподільність та цілісність української держави, сповідування єдиної національної ідеї.
За єдність і волю боролися і нині борються, кращі сини і дочки українського народу, даючи приклади любові та самопожертви в ім’я України.
Ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незалежних борців, навіки залишатиметься непорушною. З Дня проголошення Акту Злуки 1919 року в історії України було відзначено День Соборності, що стало державним святом.